LIFTING mezonitěMI

Nejlepší nechirurgické řešení pro revitalizaci a lifting obličeje a těla.

Aplikace mezonití, tzv. síťování je nová liftingová metoda. Nitky jsou aplikovány do středních vrstev kůže tak, aby vznikla síť, která vytvoří podporu pro tkáň.  Následně dochází k regeneraci buněk, zvýšení novotvorby kolagenu a zlepšení prokrvení ošetřené oblasti. Mezonitě jsou vstřebatelné, během 6 - 12 měsíců se v tkáni postupně rozloží na vodu a oxid uhličitý, které pokožka přirozeně absorbuje. V místě aplikace vyvolají neokolagenázu – novotvorbu kolagenu, díky tomu kolem sebe po rozpuštění zanechají kolagenovou kostru, která pleť zpevní a vypne.

Liftingový efekt je patrný okamžitě, avšak další postupné zpevnění kůže je možné pozorovat 1 až několik měsíců po ošetření. Zlepšuje se vzhled drobných vrásek, pleť se zpevní a je pružnější. Zákrok je možné opakovat, frekvence opakování je individuální, většinou 1-2 roky.

co mezonitě umí

 • vyhladit jemné vrásky
 • redukovat hluboké vrásky
 • zlepšit elasticitu pokožky
 • zabránit dalšímu ochabování pleti
 • oddálení viditelných projevů stárnutí
 • upravit kontury obličeje
 • rejuvenovat pokožku
 • zúžit póry
 • mají mírný liftingový efekt
 • vylepší strukturu pokožky
   

Komu aplikace mezonití pomůže

Mezonitě jsou vhodné pro muže a ženy ve věku od 30 do 55 let, pokud je trápí povadající pokožka a první výraznější vrásky.

Kam mezonitě aplikujeme

Touto metodou lze ošetřit: jemné vrásky kolem očí, nosoretní rýhy, vrásky na čele, krk, dekolt, konturu brady, stehna, oblast kolem kolen, břicho, paže atd.

Průběh ošetření pokožky mezonitěmi

Aplikace trvá 30 minut až hodinu a zákrok se provádí v místním znecitlivění glem nebo krémem. Mezonitě do podkoží povadlých oblastí a vrásek zavádíme tenkými jehlami. Bezprostředně po aplikaci čekejte lehký otok, někdy také drobné modřinky. Otoky zcela odezní zhruba po týdnu, kdy výsledek začne být patrný. Výraznější omlazující efekt čekejte za 2 až 3 týdny po aplikaci. Výsledek přetrvává 1 až 2 roky. Po zákroku je možný návrat k běžným aktivitám ihned, není nutná žádná rekonvalescence.

 

Kdy není možné mezonitě aplikovat

Mezonitě není možné aplikovat během akutního infekčního onemocnění, při zánětu v místě aplikace, těhotenství, nádorovém onemocnění v anamnéze, lidem se sklonem k tvorbě hypertrofických a keloidních jizev a lidem s poruchou srážlivosti krve.

 

Možno kombinovat s

 

CENÍK

Mezonitě Cena
vstupní vyšetření (platí se pouze při první návštěvě) 500 Kč
břicho 6 800 Kč
kolena 7 900 Kč
kontura čelisti 5 900 Kč
krk 6 900 Kč
mezi obočím 3 900 Kč
oční okolí 5 900 Kč
paže 7 900 Kč
stehna vnitřní 7 900 Kč
tvář dolní 6 900 Kč
ceny zde uvedené jsou pouze orientační, při použití průměrného počtu nití

 

mám zájem o službu

Telefon: +420 224 423 151
E-mail: laser@esthe-laser.cz