1 2 3 4

hirsuties papillaris genitalis

Dobrý den, trápí mě hirsuties papillaris genitalis (drobné výrůstky na žaludu), zajímalo by mě jestli je odstraňujete CO2 laserem? Děkuji.

Jakub, 25. 5. 2017 Odpověď »

malé bradavičky na očním víčku a kolem něj

Dobrý den,již nějakou dobu se mi objevují malinké bradavičky (cca 3 na víčku a asi 3 kolem něj) u očí a chtěl bych se jich zbavit :-) Jsem u Vás "na správné adrese"? Předem děkuji za odpověď.Tomáš G.

Tomáš, 20. 3. 2017 Odpověď »

naveus flammeus u novorozeně

četl jsem Vaši odpověď na toto onemocněni,ale mám dotaz zda nemáte zkušenost s léčbou biolampou biostimul od Biotherapy. na tento oheň.Děkuji koubek

karel koubek, 1. 3. 2017 Odpověď »

odstranění tetování

dobrý den je možné si nechat odstranit tetování když jsem na začátku těhotenství ?

1. 4. 2016 Odpověď »

Piha

Dobrý den, někdy v dubnu tohoto roku, jsem si u paní doktorky Mrzenové nechala laserově odstranit pár pih. Jeden strup jsem si ale bohužel omylem sloupla dříve, než bylo vhodné, takže kus pihy mi zůstal. Nevadí, můj problém. Jen jsem se chtěla zeptat, od včerejška mě ten "zbytek pihy" zarudnul a začal bolet, předpokládám, že piha byla v pořádku, protože se vždycky posílá na histologii.. Jen se chci zeptat, jestli si raději nemám někam (k Vám) zajít na kontrolu.Děkuji

Veronika, 2. 10. 2015 Odpověď »

drobne bradavicky

Dobry den chtela jsem se zeptat jakym zpusobem se odstranuji drobne verruky mezi nadry.A kolik by stal takovy zakrok

Andrea Liprtova, 30. 9. 2015 Odpověď »

laser na jizvy

Dobrý den, obracím se na některého z lékařů s dotazem, máme skoro 3letou dceru a před měsícem došlo k rýpnutí(hlubokému) na nose. rána zhojena-povrchově, ale vypadá to, že by zůstala jizva. Přece jen je to dívka a nerada bych ,aby měla jizvy v obličeji, lze použít nějaký typ laseru? již u dítěte? Není pozdě? Není brzy? předem děkuji za zprávu.

Olga Hrabinová, 30. 9. 2015 Odpověď »

znaménk v obočí

Dobrý den, mám mateřské znaménko přímo v levém obočí, které mi způsobuje značné estetické problémy. Chtěla bych se zeptat, jestli je možné odstranit znaménko laserem tak, aby chloupky obočí zůstaly neporušeny?

6. 5. 2015 Odpověď »

milie

Dobrý den, chtěla bych změnit kosmetičku. Je mi 40 let, pleť mám normální, ale trpím miliemi, které mi kosmetička odstraňovala vždy jehličkou a vymačkávala. Nyní bych opět potřebovala několik míst ošetřit a spíše povrchově vyčistit pleť. Jaký zákrok byste mi doporučovali? Můžete mě případně tel. kontaktovat dnes do 15. hodiny, pak až zítra během celého dne. Děkuji za odpověď. P.

petra, 4. 5. 2015 Odpověď »

Modré žilky v obličeji

Dobrý den, nejlepší je asi osobní setkání, ale chci se zkusit zeptat, zda je možné nějak odstranit ("zmrazit, zničit, zrušit) modré žilky (silnější než běžné tenké červené) z obličeje - v blízkosti oka. Naposled jsem to zjišťovala před cca 10lety a to nic nebylo. K tomu mám Leydenskou mutaci. Je mi 34let. Díky Petra

30. 4. 2015 Odpověď »

1 2 3 4

 

Položit dotaz

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami.