Laserová epilace 

Pro úplný efekt je třeba aplikovat laser v  dostatečných intervalech a zhruba ve 4 až 6 ti sezeních. Jelikož hladkou pokožku vyžadujeme především v létě, je zima správný čas, kdy začít. 

www.esthe-laser.cz/laserova-epilace/

Chemický peeling 

Ošetření tohoto typu je vhodné v  období, kdy není pleť vystavena slunci a jiným vnějším podmínkám, které by ji oslabovaly. Chemický peeling je krom horkého léta a v  období opalování vhodný celoročně.

www.esthe-laser.cz/chemicky-peeling/  

Odstranění tetování 

Pro úplné odstranění tetování je třeba laser aplikovat 4–6krát. Zároveň je třeba dát kůži čas regenerovat a zhojit se. V  tento čas je potřeba vyhýbat se sluníčku. Ideální je tedy zač ít v led nu a v létě si již užívat kůže bez tetování. 

www.esthe-laser.cz/odstraneni-tetovani/ 

Léčba pigmentových skvrn 

Využijme zimní období pro „zmizení“ nežádoucích flíčků. Léčba pigmentových skvrn či fleků kdekoli na těle. Laserové světlo si s  nimi poradí snadno. Výhodou zimního období je opět rekonvalescence a regenerace kůže bez působení slunečního svitu, které by mohlo účinek narušit.  

www.esthe-laser.cz/odstraneni-pigmentovych-skvrn/  

Zimní období je ale vhodné pro většinu estetických zákroků a procedur. Ozvěte se nám a společně vybereme ten pravý pro vás!