Odstranění strií mezoterapií StretchCare

Když nám rychle vyroste břicho, prsa, svaly nebo když rychle zhubneme, může se naše kůže odvděčit striemi. Příčinou vzniku strií je ztenčení kůže a porušení elastických vláken. Strie mají zpočátku růžovou až fialovou barvu, časem vyblednou. Čím dříve po vzniku strií se obrátíte na profesionály, kteří vědí, jak na ně, tím lepších výsledků dosáhnete. Ženy, které mají strie po těhotenství, musí přijít až po kojení.

Techniky odstranění strií

Strie bohužel nelze zcela odstranit, umíme ale výrazně zlepšit jejich vzhled. K redukci strií na klinice Esthé vedle mezoterapie StetchCare, používáme pulsní barvivový laser V-beam, frakční CO2 laser a radiofrekvenci eTwo/eMatrix, která remodeluje kůži a podporuje novotvorbu kolagenních vláken a funguje na světlé strie např. na prsou.

Složení a účinky mezoterapie StretchCare

Mezoterapeutický roztok StretchCare obsahuje DimethylAminoethanol (DMAE), kyselinu hyaluronovou (HA), vitamín B5, měď a zinek.

HA pokožku hydratuje a stimuluje produkci nového kolagenu a elastinu. DMAE redukuje a zužuje strie, protože stahne poškozená kolagenová vlákna. Všechny složky přípravku vedou ke stažení a zmenšení strií a ke sjednocení jejich barvy s okolní pokožkou.

Průběh ošetření StretchCare

Roztok StretchCare aplikujeme tenkými jehličkami do podkoží, do hloubky 1 až 3 mm. Ošetření je minimálně bolestivé. Každému aplikujeme jiné množství přípravku, záleží na typu a poškození ošetřované kůže a na velikosti ošetřované plochy. První měsíc doporučujeme absolvovat 4 ošetření, pak již stačí 1 aplikace měsíčně.

Příčiny vzniku strií

Svou roli hraje dědičnost. U žen vznikají strie během těhotenství, občas během dospívání. U mužů  mohou být důsledkem rychlého růstu během dospívání nebo rychlého nárustu svalové hmoty při intenzivním posilování. U žen i u mužů může strie způsobit výrazné kolísání váhy nebo užívání kortikoidů.

 

ceník

Odstranění strií mezoterapií StretchCare  
2 - 3 ml mezoterapie (hýždě, stehna) 5 200 Kč
předplatné 3 ošetření - 2 - 3 ml mezoterapie (hýždě, stehna) 14 700 Kč
5 ml mezoterapie (břicho, prsa) 5 900 Kč
předplatné 3 ošetření - 5 ml mezoterapie (břicho, prsa) 16 000 Kč

 

mám zájem o službu

Telefon: +420 224 423 151
E-mail: laser@esthe-laser.cz