Celulitida

Léčba celulitidy je svízelná a dlouhodobá. Aby přinesla žádané výsledky je třeba obvykle kombinovat více metod, s jejichž výběrem a aplikací si nechte poradit od zkušených lékařů na klinice Esthé.

Celulitida je problémem i štíhlých žen

Podle posledních průzkumů vypovídají statistiky o 80 - 90 % žen trpících nějakou formou celulitidy. Ta tvoří nejen problém estetický, ale hlavně psychický. Postiženými partiemi bývají nejčastěji stehna, hýždě a boky. Zde se také u žen nejčastěji usazuje nadměrný tuk, který podporuje vznik nerovně zesílené "pomerančové" kůže.

Bývají postiženy převážně ženy, a to hlavně středního věku. Nadváha bývá častá, ale nemusí být podmínkou. Často nějakou formou celulitidy trpí i ženy štíhlé, pohybově aktivní a držící diety.

Celulitida souvisí s množením nejen tukové, ale i vazivové složky kůže, s poruchou odtoku lymfy a celkovým typem postavy.

Léčba celulitidy je obtížná a trvá dlouho. Abyste byla spokojená s výsledkem, je třeba kombinovat více léčebných metod, s jejich výběrem vám pomohou zkušení lékaři na naší klinice. Zároveň je třeba dodržovat kvalitní životosprávu a pokračovat v ní dlouhodobě, aby se celulitida opět nevrátila. 

léčba celulitidy

ULTRACONTOUR - je neinvazivní ultrazvuková lipodestrukce. Při ní dochází k úbytku kožního tuku v rizikových partiích pomocí ultrazvukových pulsů s následnou ultrazvukovou stimulací lymfatické drenáže.

Doplňková terapie k léčbě celulitidy dle doporučení odborného lékaře kliniky. 

Jak na celulitidu s Esthé?

Věděli jste, že 80–90 % žen trpí celulitidou, a to bez rozdílu váhy nebo věku? Obraťte se na naše lékaře v Esthé, kteří vám s bojem proti pomerančové kůži pomohou.

Do boje s celulitidou!

Celulitida postihuje až 90 % žen. Ovšem nezoufejte, léčba celulitidy existuje a proti pomerančové kůži se dá bojovat.

Ceník

Ultracontour Cena
vstupní vyšetření (platí se pouze při první návštěvě) 500 Kč
cena za ošetření 900 Kč
předplatné 6 ošetření 5000 Kč
předplatné 9 ošetření 7000 Kč

mám zájem o službu

Telefon: +420 224 423 151
E-mail: recepce@esthe-laser.cz