Nadměrné pocení

Trápí vás nadměrné pocení neboli hyperhidróza? Není se za co stydět, dá se totiž vyléčit pomocí injekce botoxu. Ten potlačí zvýšenou produkci potních žláz v oblastech podpaží, čela, dekoltu, dlaní a chodidel. Účinek trvá až 12 měsíců.

 

 

Nadměrné pocení 

Hyperhidróza nebo-li nadměrné pocení je velice nepříjemný jev, který může být společenským handicapem, obzvláště pro lidi, kteří vystupují na veřejnosti nebo často jednají s klienty. Rozhodně není důsledkem nedostatečné hygieny a možnosti kosmetických přípravků jsou limitované. 

Zvýšená činnost potních žláz se často projevuje lokálně v určitých oblastech těla. Mohou k ní přispívat některé faktory jako je stres, špatná životospráva, úzkostné stavy, deprese atd. Pokud vás trápí hyperhidróza, pak nezoufejte, existuje na to řešení. 

Proti pocení zabírá botulotoxin

Botulotoxin můžete nejčastěji znát jako přípravek k odstranění vrásek a vyhlazení pleti. Proti pocení působí tak, že zablokuje aktivování potních žláz. Produkci potních žláz lze potlačit v několika oblastech:

  • čelo
  • podpaží
  • oblast dekoltu
  • dlaně
  • chodidla
  • další místa dle potřeby

Jak dlouho botulotoxin působí?

Díky botulotoxinu je nadměrná tvorba potu výrazně omezena. Jeho vylučování se rozloží do větší plochy ostatních částí kůže. Problém se zvýšeným pocením v určité oblasti tak zmizí. Účinek trvá obvykle 7-12 měsíců. Poté je nutné aplikaci zopakovat. 

Jak probíhá odstranění nadměrného pocení v Esthé?

Aplikace přípravku je téměř bezbolestná. Miniaturní jehličkou se několika jemnými vpichy dostane botulotoxin do požadované oblasti. Také je možné použít znecitlivující krém. Zákrok se provádí ambulantně a samotné ošetření nadměrného pocení botulotoxinem trvá cca 15 minut. Účinek přichází pozvolna obvykle během 2 – 10 dnů po zákroku.

Přečtěte si také náš článek o botulotoxinu, kde se dozvíte konkrétní informace o této látce a jejích účincích.

články

Estetická medicína není jen pro ženy

Stigma, že estetické služby patří jen do ženského světa pomalu upadá. Naštěstí! Které služby využívají pánové nejčastěji?

Botox jako ideální řešení proti pocení

Léto je teprve v  půlce a vy máte pocení v určitých partiích už dost? Pojďme se ho zbavit jednou pro vždy.

Co odchází při pocení z těla ven?

Pocení je fyziologický proces těla každého z nás. Má svou důležitou úlohu a funkci pro komplexní zdraví lidského těla, ale dokáže být i urputně nepříjemné.

Jak se zbavit v zimě pocení

Šťastní jsou ti, které trápí pocení jen v létě. Nadměrné pocení neboli hyperhidrózu přetrvávající i v chladných měsících je možné léčit.

Strašák jménem nadměrné pocení

Nejčastěji nás nadměrné pocení trápí v období teplých dní. Ale ani to není pravidlo.

Léto bez pocení!

Navštivte naši kliniku a zbavte se v létě nepříjemných problémů s pocením.

Připravíme vás na léto

Léto se nezadržitelně blíží, navštivte naši kliniku a řádně se na něj připravte!

Rizika a komplikace spojená s odstraňováním vrásek botulotoxinem

Existují různá rizika při aplikaci botulotoxinu, vyhněte se jim návštěvou profesionálně proškolených lékařů v Esthe Laser Clinic.

Pocení není tabu

Že botox zabírá proti pocení a jaký je rozdíl mezi deodorantem a antiperspirantem? Vše vám osvětlíme v článku.

Nadměrné pocení? Možná jím trpíte i vy

Propotíte během jednání košili? Potí se vám často dlaně nebo se potíte asymetricky? Při vysokých letních teplotách to není nic neobvyklého, ale pokud je zima nebo jste v klimatizované místnosti, je na čase zbystřit, může se jednat o tzv. hyperhidrózu. Proti nadměrnému pocení pomůže chlorid hlinitý nebo botoxové injekce.

6 způsobů, jak bojovat proti nadměrnému pocení

Proti nadměrnému pocení se dá bojovat hned několika způsoby. Každému zabírá něco jiného. Pokud vás tedy nadměrné pocení trápí, nechte se inspirovat našimi radami.

Botoxem proti pocení? Ano!

Pojem botox všichni dobře známe. Ovšem známe ho pouze jako látku, která vyhlazuje vrásky. Jenže botox toho umí daleko více, například zabránit nadměrnému pocení.

3 tipy, jak se připravit na jaro

Máme pro vás přehled zákroků, které stihnete podstoupit a nechat zahojit ještě před prvními slunečními paprsky, abyste vaše tělo připravili na jaro.

Boj proti nadměrnému pocení

Máte problémy s nadměrným pocením? Propotíte během důležité schůzky i dvě košile? V Esthé pro vás máme řešení!

Jak zatočit s pocením pomocí botulotoxinu.

Chcete se zbavit nadměrného pocení a přemýšlíte před nadcházející letní sezónou nad ošetřením botulotoxinem? Jistě oceníte několik faktických informací o tomto zákroku, abyste se ujistili, že se není čeho obávat.

Zbavte se nadměrného pocení

Stalo se vám, že jste po procházce parkem v podpaží objevili propocené „koláče“, které vám zkazily zážitek z úžasné procházky? Ačkoliv si myslíte, že v tom jste sami, tak nejste. S nadměrným pocením se za život setkal snad každý.V článku vám poradíme jak s pocením zatočit a zbavit se tak nepříjemností, které ho provází.

Používané metody

Botulotoxin

Botulotoxin

více…

Photo

Ceník

Botulotoxin Cena
vstupní vyšetření (platí se pouze při první návštěvě) 500 Kč
léčba nadměrného pocení od 8 000 do 12 000 Kč

mám zájem o službu

Telefon: +420 224 423 151
E-mail: recepce@esthe-laser.cz