Nadměrné pocení

Trápí vás nadměrné pocení neboli hyperhidróza? Není se za co stydět, dá se totiž vyléčit pomocí injekce botoxu. Ten potlačí zvýšenou produkci potních žláz v oblastech podpaží, čela, dekoltu, dlaní a chodidel. Účinek trvá až 12 měsíců.

 

 

Nadměrné pocení 

Hyperhidróza nebo-li nadměrné pocení je velice nepříjemný jev, který může být společenským handicapem, obzvláště pro lidi, kteří vystupují na veřejnosti nebo často jednají s klienty. Rozhodně není důsledkem nedostatečné hygieny a možnosti kosmetických přípravků jsou limitované. 

Zvýšená činnost potních žláz se často projevuje lokálně v určitých oblastech těla. Mohou k ní přispívat některé faktory jako je stres, špatná životospráva, úzkostné stavy, deprese atd. Pokud vás trápí hyperhidróza, pak nezoufejte, existuje na to řešení. 

Proti pocení zabírá botulotoxin

Botulotoxin můžete nejčastěji znát jako přípravek k odstranění vrásek a vyhlazení pleti. Proti pocení působí tak, že zablokuje aktivování potních žláz. Produkci potních žláz lze potlačit v několika oblastech:

  • čelo
  • podpaží
  • oblast dekoltu
  • dlaně
  • chodidla
  • další místa dle potřeby

Jak dlouho botulotoxin působí?

Díky botulotoxinu je nadměrná tvorba potu výrazně omezena. Jeho vylučování se rozloží do větší plochy ostatních částí kůže. Problém se zvýšeným pocením v určité oblasti tak zmizí. Účinek trvá obvykle 7-12 měsíců. Poté je nutné aplikaci zopakovat. 

Jak probíhá odstranění nadměrného pocení v Esthé?

Aplikace přípravku je téměř bezbolestná. Miniaturní jehličkou se několika jemnými vpichy dostane botulotoxin do požadované oblasti. Také je možné použít znecitlivující krém. Zákrok se provádí ambulantně a samotné ošetření nadměrného pocení botulotoxinem trvá cca 15 minut. Účinek přichází pozvolna obvykle během 2 – 10 dnů po zákroku.

Přečtěte si také náš článek o botulotoxinu, kde se dozvíte konkrétní informace o této látce a jejích účincích.

články

Trápí vás nadměrné pocení? Lze se ho zbavit pomocí botulotoxinu.

Nadměrné pocení není nic neobvyklého. Trápí velké množství lidí. Pro nejednoho z nich je nepříjemným jevem, za který se i stydí. Příčinou ale není nedostatečná hygiena, jak si mnozí mohou myslet. Co se s tím dá dělat? Řešení najdete v botulotoxinu.

Nadměrné pocení – proč ho řešit na podzim?

Teplé počasí a nadměrné pocení dokáží zkazit doslova každý náš den. Pokud trpíte nadměrným pocením i po zbytek roku, věnujte mu v období podzimu více pozornosti.

Odstranění nadměrného pocení krok po kroku.

Trápí vás nadměrné pocení neboli hyperhidróza?

Používané metody

Botulotoxin

Botulotoxin

více…

Photo

Ceník

Botulotoxin Cena
vstupní vyšetření (platí se pouze při první návštěvě) 500 Kč
léčba nadměrného pocení od 9 000 do 13 000 Kč