Photo

Jak na vypadávání vlasů?

I když je nám kvalita našich vlasů dána geneticky, životní styl i některá onemocnění mohou dát vlasům viditelně zabrat. Často je to právě vypadávání vlasů, co nás během života trápí nejčastěji. Na vině mohou být hormonální změny, stres i ne zrovna vhodná péče o vlasy a vlasovou pokožku. Jak postupovat, aby bylo padání vlasů minulostí?

více…

Photo

Slavné trio: mezoterapie – botulotoxin – kožní výplně

Známá trojice procedur, které používáme k omlazení pokožky. Pojďme se podívat podrobněji, jak pracuje každá zvlášť, k čemu přesně se hodí a jakou sílu mohou mít, když se vhodně nakombinují.

více…

Photo

Mezoterapie jako cesta k hydratované pokožce

Mezoterapie je stále více oblíbenou metodou, jež dokáže omladit a hydratovat pleť téměř na počkání. Zatímco přibývající roky pleti často příliš nesvědčí, vy můžete zvolit bezpečnou a bezbolestnou cestu, jak pokožce dopřát dostatek látek, jež ji dokáží vyživit a hloubkově hydratovat.

více…

Photo

Pigmentové skvrny. Proč vznikají a jak s nimi zatočit?

Pigmentové skvrny obvykle vznikají na místech, která jsou pravidelně vystavována slunečním paprskům. Právě z toho důvodu jsou i častým důvodem návštěvy naší kliniky, jelikož tyto snadno viditelné skvrny je zřídkakdy možné spolehlivě zamaskovat. Jak se vyhnout jejich vzniku nebo se zbavit těch, které jsou již vaší součástí?

více…

Photo

Aplikace kožních výplní – nejčastější dotazy

Vepsaly se vám vrásky do tváře více, než byste chtěli? Kdo by si občas nepřál zastavit čas. I přes to, že je stárnutí přirozeným procesem, estetická medicína nám umožňuje tento proces zpomalit. S prvním odhodláním k eliminaci vrásek přichází také spousta otázek. Jaký je rozdíl mezi výplněmi a botulotoxinem? Je efekt trvalý? Nebudu po aplikaci působit příliš uměle?

více…

Photo

Sešití ušních dírek a ušních lalůčků

Zatímco k roztržení ušního lalůčku dochází obvykle spíše následkem úrazu, přílišné roztažení ušních dírek má často na svědomí jejich zatížení těžkými náušnicemi či piercingy nebo tunely. Pokud se i vás týká například následná nemožnost nošení klasických náušnic, možná je pro vás tento malý chirurgický zákrok tím pravým.

více…

Photo

Biostimulační procedury – co dokáží a pro koho jsou nejvhodnější?

Laserová biostimulace zvládá lokálně obnovit fungování pokožky, cév i svalů a dosáhnout tak hydratované a zregenerované pleti. Biostimulace ale dokáže i léčit akné nebo se postarat o vlasovou pokožku poškozenou jejím onemocněním.

více…

Photo

Mikrojehličkování jako rychlá cesta za svěží pletí

Mikrojehličkování je stále více oblíbeným ošetřením pleti, jehož výsledkem je celková regenerace pokožky. Tato účinná metoda stimuluje tvorbu vlastního kolagenu, čímž dokáže nastartovat omlazující procesy v kůži.

více…

Photo

Chemický peeling jako pomocník při léčbě akné

Chemický peeling je oblíbenou procedurou, jež dokáže vyřešit řadu problémů v oblasti dermatologie. Kromě zjemnění drobných vrásek nebo regenerování pokožky poškozené sluncem je účinný i v boji proti akné. Co ošetření obnáší a pro koho je vhodné?

více…

Photo

Odstranění jizev a strií

Se striemi má osobní zkušenost nejeden z nás. Při jejich vzniku hraje největší roli dědičnost, a tak je často téměř nemožné se jim v takovém případě vyhnout. Za porušením kožního vaziva a popraskáním elastických vláken stojí obvykle rychlé roztažení kůže, ke kterému dochází třeba v těhotenství nebo v pubertě.

více…

Photo

Omlazení díky mezonitím. Už jste o nich slyšeli?

Ne vždy je nutné absolvovat složité zákroky – někdy totiž postačí v cestě za mladším já ambulantně prováděné miniinvazivní ošetření. Právě niťový lifting je oblíbenou alternativou pro klienty, kteří ještě chirurgický zákrok nechtějí.

více…

Photo

Jak probíhá modelace a zvětšení rtů?

Plné a dokonale tvarované rty sice příroda nenadělila každému z nás, ale díky výplním na bázi kyseliny hyaluronové je možné jí trochu dopomoci.

více…

Photo

Jak se zbavit znamének?

K odstranění potenciálně nebezpečných znamének dochází zpravidla po konzultaci s kožním lékařem. Kožních výrůstků i znamének se často zbavujeme i z estetického hlediska. A jak samotné odstranění probíhá?

více…

Photo

Odstranění tetování – proč je potřeba zákrok opakovat?

Tetování už nemusí být celoživotní záležitostí. V Esthé Laser Clinic ho totiž dokážeme šetrně a účinně odstranit. Ať už se tak chcete malůvek na kůži zbavit z jakýchkoliv důvodů, u nás jste na správné adrese.

více…

Photo

Laserem proti chloupkům: Za jak dlouho se dostaví výsledky?

Trápí i vás nežádoucí chloupky na místech, jako jsou tváře, brada nebo hýždě? Přečtěte si, kolik sezení postačí k tomu, abyste se chloupků zbavili.

více…

Photo

Jak bojovat s pigmentovými skvrnami?

Pigmentové skvrny vidíme nejčastěji na obličeji, v dekoltu nebo na hřbetech rukou. V tomto článku si představíme co to pigmentové skvrny jsou a jak je lze odstranit.

více…

Photo

Odstranění kožních výrůstků

Velká většina z nás najde na svém těle útvar, který se nazývá kožní výrůstek. V tomto článku si rozebereme, co to kožní výrůstky jsou, jak mohou vznikat a jak se jich zbavit.

více…

Photo

Jak bojovat s akné?

Akné potrápí během života nejednoho z nás – vzniká totiž z mnoha důvodů. V následujícím článku si probereme, jaké mohou být důvody vzniku akné a jak s ním zatočit.

více…

Photo

K čemu se používají lasery v Esthé Laser Clinic?

Estetická medicína a lasery jdou ruku v ruce. Jejich hojné využití na naší klinice nikoho nepřekvapí, ale k čemu všemu je lze vlastně využít?

více…

Photo

Jak se zbavit vrásek? Možností je hned několik

Vyhlazená pleť jako z časopisu je něco, o čem část z nás sní. Vrásky kolem očí nebo rtů jdou sice ruku v ruce s přirozeným stárnutím pleti, někdy ale není na škodu přírodě trochu pomoci, a dát tak vráskám stopku. Jak na to?

více…

Photo

Omlazení snadno a rychle aneb co je to laserová rejuvenace?

Stárnutí je sice přirozenou součástí života, ale díky estetické medicíně je možné jeho projevy zpomalit, a v zrcadle tak vidět vypnutou a mladistvou tvář. Mezi účinná ošetření patří rejuvenace.

více…

Photo

Trápí vás nadměrné pocení? Lze se ho zbavit pomocí botulotoxinu!

Nadměrné pocení není nic neobvyklého. Trápí velké množství lidí. Pro nejednoho z nich je nepříjemným jevem, za který se i stydí. Příčinou ale není nedostatečná hygiena, jak si mnozí mohou myslet. Co se s tím dá dělat? Řešení najdete v botulotoxinu.

více…

Photo

Zvětšení rtů aneb Kyselinou hyaluronovou k vysněnému úsměvu

Plné a smyslné rty již nejsou nedostižným cílem. Přírodě můžete snadno pomoci díky kyselině hyaluronové. Jak takový zákrok probíhá a jak dlouho efekt vydrží?

více…

Photo

Odstranění tetování krok za krokem

Někdy se z původně dobře promyšleného tetování může stát noční můra, kterou schováváme pod oblečení, jindy může být právě špatně odvedená práce tatéra důvodem, proč chceme motiv nechat zmizet. Jak probíhá?

více…

Photo

Pravidelná kontrola znamének? Ta nejúčinnější prevence

I když je většina znamének neškodná, spolehlivě vyloučí potenciální riziko vzniku melanomu až vyšetření digitálním dermatoskopem. Za klid na duši určitě stojí jednou za rok přijít na preventivní kontrolu.

více…

Photo

Historie estetické medicíny aneb Jak jde čas

Estetická medicína je dnes běžnou součástí našich životů. Její kořeny ale sahají do dávných dob. Jakou evolucí estetické úpravy prošly?

více…

Photo

Jaro jako ideální doba pro mezoterapii.

Hydratace pleti neuškodí za žádných okolností. Ošetřete svou pleť a doplňte potřebnou hydrataci před nadcházejícím létem.

více…

Photo

Proč si nechat odstranit pigmentové skvrny na jaře?

Pigmentové skvrny vznikají z mnoha různých důvodů. Některých se zbavíte snadno a rychle, jiné chtějí čas. Kdy je ale nejlepší se do jejich odstraňování pustit a proč?

více…

Photo

Zbavte se v zimě kožních výrůstků. Je na to nejlepší čas

Kožní výrůstky trápí muže i ženy bez ohledu na věk. Jak se s nimi vypořádáme v Esthé Laser Clinic?

více…

Photo

Odstranění znamének krok za krokem

Bezbolestný a rychlý zákrok vás zbaví mateřských znamének, pih i pigmentací a to ať už ze zdravotního, tak i z estetického hlediska.

více…

Photo

Jak využít voucher Esthé Laser Clinic?

Nadělil vám Ježíšek voucher na naši kliniku? Skvělé! Pokud jste si ještě nevybrali, nač voucher využijete, bude se vám hodit článek.

více…

Photo

Která ošetření je vhodné podstoupit na začátku roku?

Některá z ošetření vyžadují určitý počet opakování či čas, než se efekt dostaví. Proto je podstatné začít ve správnou chvíli. Která to jsou?

více…

Photo

Biostimulační laser – k čemu je a na co se používá?

Biostimulační laser je jedním z nejuniverzálnějších laserů. Jak ho lze použít, ke kterým účelům a co od něj můžete očekávat?

více…

Photo

Nadměrné pocení – proč ho řešit na podzim?

Teplé počasí a nadměrné pocení dokáží zkazit doslova každý náš den. Pokud trpíte nadměrným pocením i po zbytek roku, věnujte mu v období podzimu více pozornosti.

více…

Photo

Jak pečovat o pleť pod rouškou

Pleť, která nemůže dýchat, brzy projeví svou nespokojenost. Jak předejít nedokonalostem způsobeným rouškou?

více…

Photo

Jaro jako ideální doba na odstranění pigmentových skvrn

Pihy, skvrnky od slunce či stařecké pigmentové skvrny? Vše řeší Alexandritový laser.

více…

Photo

Home office a 5 způsobů jak ji využít pro svou pleť

Make-up a zkrášlování většina z nás miluje. Ale odpočinout si od něj také není na škodu. Práce z domova k tomu vybízí více, než dovolená! :-)

více…

Photo

Jak probíhá odstranění znamének?

Znaménka obvykle nepředstavují zdravotní riziko, ale občas je záhodno se s ním rozloučit třeba jen z praktických důvodů.

více…

Laserová epilace s novou cenou

Pro naše zákazníky jsme příjemně upravili ceny laserové epilace. Dopřejte si toto oblíbené ošetření právě teď, kdy je nejlepší období, jak připravit vaše tělo na letní slunění.

více…

Photo

Co je to dermatoskop a k čemu slouží?

Odhalit riziková znaménka umí nejen lékařovo oko, ale především dermatoskop.

více…

Photo

Na první vrásky s botoxem!

První vrásky se objevují u každého v  jiném věku. Botox na ně ale platí bez výjimek.

více…

Photo

Estetická medicína není jen pro ženy

Stigma, že estetické služby patří jen do ženského světa pomalu upadá. Naštěstí! Které služby využívají pánové nejčastěji?

více…

Photo

Botox jako ideální řešení proti pocení

Léto je teprve v  půlce a vy máte pocení v určitých partiích už dost? Pojďme se ho zbavit jednou pro vždy.

více…

Photo

Jak na božské rty

Rty jsou velmi diskutovanou částí obličeje. Jak docílit božských rtů, které si přejete?

více…

Photo

Vyšetření pigmentových skvrn

Jak probíhá vyšetření skvrn a pih? Nebojte se ničeho.

více…

Photo

Jak mít hydratovanou pleť celé léto

Připravit pleť na letní období je stejně důležité, jako péče během něj. Jak na to?

více…

Photo

Botulotoxin a jeho historie v estetické medicíně

Kdo a kdy vlastně objevil přínos botoxu v  estetice a lékařství?

více…

Photo

Jarní očista pleti od akné

Nejen příroda si zaslouží jarní znovuzrození! Období jara je pro léčbu akné nejvhodnější z mnoha důvodů.

více…

Photo

Co odchází při pocení z těla ven?

Pocení je fyziologický proces těla každého z nás. Má svou důležitou úlohu a funkci pro komplexní zdraví lidského těla, ale dokáže být i urputně nepříjemné.

více…

Photo

Botulotoxin – recept na mládí nejen pro celebrity

Neinvazivní zákrok, proslavený stovkami slavných jmen. Dovolit si ho můžete i vy!

více…

Photo

3 věci, které byste měli vědět před laserovou epilací

Zákrok je účinný, trvanlivý a téměř bezbolestný. Právě teď je ideální čas začít s prvním sezením. Laserová epilace probíhá během 3-5 ti opakování.

více…

Photo

Jsou mateřská znaménka nebezpečná?

Ne každá tečka na těle značí riziko, čtěte, které z nich je dobré sledovat.

více…

Photo

Na co využít voucher do Esthé Laser Clinic? 

Plánujete koupit voucher na naši kliniku? Těšte se! Využít jej můžete třeba takto. 

více…

Photo

Jak připravit pleť na zimu

Nadopujte před zimou pleť vitamíny a hydratací.

více…

Photo

Jak funguje chemický peeling?

Univerzální bezpečná procedura omlazení, kterou si můžete dopřávat v každém věku.

více…

Photo

Které procedury podstoupit v zimním období?

Začátek zimy je ideální čas pro všechny procedury, ve kterých hraje hlavní roli laser.

více…

Photo

Co je modelace rtů a proč ji podstoupit?

Nadělila vám příroda o trochu méně plné rty, než byste si přála? Nezoufejte!

více…

Photo

Jak může estetická medicína změnit váš výraz v obličeji?

Říká se, že obličej je zrcadlo duše. Občas se do našeho výrazu v obličeji promítnou životní období, která lze těžko smazat. To ale neznamená, že je to nemožné.

více…

Photo

Být stále mlád a bez vrásek!

Pánové se stávají čím dál větší částí naší klientely. Často vyhledávají botulotoxin.

více…

Photo

Zase o rok mladší

Milé dámy, je to opět tady. Léto se hlásí a všechny nás čeká klasická kosmetická rutina pro udržení mladistvé pleti v době slunění a dovolenkování.

více…

Photo

Léto bez pocení!

Navštivte naši kliniku a zbavte se v létě nepříjemných problémů s pocením.

více…

Photo

Připravíme vás na léto

Léto se nezadržitelně blíží, navštivte naši kliniku a řádně se na něj připravte!

více…

Photo

Rizika a komplikace spojená s odstraňováním vrásek botulotoxinem

Existují různá rizika při aplikaci botulotoxinu, vyhněte se jim návštěvou profesionálně proškolených lékařů v Esthe Laser Clinic.

více…

Photo

Léčba světlem je neinvazivní ale účinná

Biostimulační laser vyzařuje specifické světlo, které má příznivý vliv na fungování buněk. Světelná energie zvyšuje propustnost buněčných membrán, čímž se buňky lépe vyživují a tím také regenerují.

více…

Photo

Jak se vypořádat se striemi?

Které metody zvolit pro léčbu strií?

více…

Photo

Které značky výplní na bázi kyseliny hyaluronové používáme

Kyselina hyaluronová je látka tělu vlastní, která skvěle hydratuje pleť a slouží jako výplňový materiál.

více…

Photo

Léčba rosacei neboli růžovky

Velmi nepříjemné kožní onemocnění, které postihuje především ženy. Pomůžeme vám problém vyřešit.

více…

Photo

Kde v medicíně pomáhá botulotoxin

Botulotoxin pomáhá nejen v estetické medicíně, ale i v klasické. Věděli jste třeba, že pomůže od migrény?

více…

Photo

Léčba atopického ekzému laserem

Na Esthe Laser Clinic se věnujeme nejen estetickým procedurám, běžně léčíme pacienty postižené atopickým ekzémem, rosaceou nebo akné.

více…

Photo

Léčba vypadávání vlasů na Esthe Laser Clinic

Léčba vypadávání vlasů chce trpělivost, která se ovšem vyplatí.

více…

Photo

Jak dlouho vydrží efekt botulotoxinu?

Otázka na kterou chce znát odpověď mnoho žen a my na ni máme odpověď.

více…

Photo

Opravdu nás kyselina hyaluronová zbaví vrásek?

Zjišťovali jsme, jak kyselina hyaluronová funguje a zda jsou krémy a přípravky, které ji obsahují, účinné a bezpečné.

více…

Photo

Téměř polovina tetovaných lituje svého rozhodnutí

Za 20 let staré tetování se mnoho lidí dnes stydí, brzdí je v kariéře, nebo v lásce. Díky nemodernějším technologiím dnes už naštěstí dokážeme tetování odstranit.

více…

Photo

Dejte si pozor na podezřele levná ošetření na slevových portálech

Na slevových portálech se objevují nabídky za nízkou cenu. Nevěřte jim.

více…

Photo

Kouzlo mezoterapie

Kouzlo mezoterapie, rychlé a účinné omlazení pleti

více…

Photo

Bulvární média šíří nesmysly o botulotoxinu

Bulvární média šíří o botulotoxinu zásadně nesmysly

více…

Photo

Nechte se výplněmi na bázi kyseliny hyaluronové omladit někým, kdo to umí

Výplně na bázi kyseliny hyaluronové musí aplikovat dermatolog, který to skvěle umí

více…