vlasová ordinace

Zlepšení většiny potíží spojených s vypadáváním či úplnou ztrátou vlasů. Na našem pracovišti máme k dispozici metody jako - místní léčba, hloubkové laserové ošetření, vlasová mezoterapie nebo plazmaterapie.

Vypadávání vlasů postihuje muže i ženy

Vlasový porost je u mužů a žen významnou součástí fyzické přitažlivosti. Vlasy, stejně tak jako obličej, nás reprezentují navenek, tzn. jejich částečná či úplná ztráta je velkým handicapem v běžném životě. Osmdesát procent žen a mužů udává problémy s vypadáváním vlasů nebo vlasovou pokožkou. Většině lze pomocí lékařských metod určit vhodnou terapii. Léčba je však dlouhodobá a komplexní.

Vlasy rostou v cyklech, střídají se aktivní a klidové fáze růstu. Za normu denní ztráty vlasů považujeme výpad 80-120 vlasů. Je to množství vlasů, které se přirozeně daří obnovit. Pokud je denní ztráta vyšší, vlasy začínají řídnout. S věkem dochází ke zkracování aktivní fáze růstu vlasů (anagenu), to je důvodem řídnutí kštice ve stáří. Vlasy mohou řídnout ale i v časnějším věku. Příčina může být v hormonální nerovnováze, může provázet i některá interní onemocnění, velkou roli hraje i stres. Kvalita a počet vlasů jsou dané geneticky.

Příčiny vypadávání vlasů

Příčin ztrát vlasů je několik. Jedná se například o vliv stresových faktorů, operace, redukce hmotnosti, hormonální dysbalanci.

Zdaleka nejčastější příčinou zvýšené ztráty vlasů u žen je tzv. androgenetická alopecie. Hladina hormonů bývá často v mezích normy, ale vlasové folikuly jsou o něco citlivější k androgenům a dochází pak k ztrátě vlasů podobné, jako bývá u mužů. U žen však málokdy dochází k vzniku hladkých lysin, jako u mužů a obvykle bývá zachována linie vlasů nad čelem. Vlasy mohou řídnout i v důsledku celé řady jiných příčin.

V zásadě můžeme ztrátu vlasů rozdělit do dvou skupin. Tzv. areátní alopecii, kdy vlasy vypadávají v menších okrscích a vytvářejí se obvykle kruhovité lysinky. Anebo je ztráta vlasů difusní, tj. plošná.

vstupní konzultace

Před započetím péče je nezbytná konzultace s lékařem, který na základě anamnestických údajů může rozhodnout o optimálním řešení problému pacienta individuálně.

Ke stanovení diagnosy stačí ve většině případů klinické vyšetření dermatologem. Někdy je potřeba k zpřesnění diagnosy doplnit laboratorní vyšetření, další klinická vyšetření, případně provedení biopsie (tj. odběr vzorku na vyšetření pod mikroskopem). Po odborném lékařském vyšetření následuje návrh terapie, která ve většině případů vede k zástavě vypadávání vlasů, znovuobnovení růstového cyklu a ke zlepšení kvality poškozených vlasů. Léčba je dlouhodobá a komplexní.

Na našem pracovišti máme k dipozici nejnovější metody, jako je místní léčba, hloubkové laserové ošetření biostimulačním laserem, ošetření vlastní plasmou a v neposlední řadě tzv. vlasovou mezoterapii – tj. aplikaci výživných látek do vlasové pokožky na podporu růstu vlasů.

Vlasová ordinace pro dámy i pány

Nic nevzdávejte. Ztrátu vlasů lze řešit, a dokonce i úspěšně vyléčit. Je tu pro vás vlasová ordinace v Esthé Laser Clinic.

Estetická medicína není jen pro ženy

Stigma, že estetické služby patří jen do ženského světa pomalu upadá. Naštěstí! Které služby využívají pánové nejčastěji?

Léčba vypadávání vlasů na Esthe Laser Clinic

Léčba vypadávání vlasů chce trpělivost, která se ovšem vyplatí.

Hloubková hydratace vlasové pokožky

Součástí péče o pleť je i péče o vlasovou pokožku. Potíže spojené se ztrátou vlasů nebo onemocněním vlasové pokožky dokážeme vyřešit i u nás na klinice. Vyzkoušejte třeba hloubkovou hydrataci.

Alopecie? Pomůže laser, mezoterapie nebo plazmaterapie

Problémy s vypadáváním vlasů, tedy alopecií, uvádí až 80 % lidí. Nic ale není ztraceno, pomůžeme vám s vypadáváním vlasů bojovat.

Pomůžeme vám s vypadáváním vlasů

Trápí vás vypadávání vlasů neboli alopecie? I s tím vám u nás na klinice dokážeme pomoci. Ať už je příčinou vypadávání stres nebo hormony, mezoterapie nebo plazmaterapie si s tím poradí.

Používané metody

Biostimulační laser Medelisol

Vysoce výkonná LED lampa pro anti-aging fotomodulaci a fotodynamickou terapii

více…

Photo

Vlasová mezoterapie

Vlasová mezoterapie Revitacare HAIRCARE

více…

Photo

Ceník

Vlasová ordinace Cena
cena vstupního vyšetření 500 Kč
vlasová biostimulace - předplatné 5 ošetření 2 000 Kč
vlasová biostimulace - předplatné 6 ošetření 2 400 Kč
vlasová biostimulace - předplatné 10 ošetření 3 500 Kč
vlasová mezoterapie - předplatné 5 ošetření 11 750 Kč
vlasová mezoterapie - předplatné 10 ošetření 20 000 Kč
plazmaterapie Regen ACR  7 400 Kč
předplatné 2 ošetření vlasová oblast 12 900 Kč
předplatné 3 ošetření vlasová oblast 19 200 Kč

mám zájem o službu

Telefon: +420 224 423 151
E-mail: recepce@esthe-laser.cz