vlasová ordinace

Zlepšení většiny potíží spojených s vypadáváním či úplnou ztrátou vlasů. Na našem pracovišti máme k dispozici metody jako – místní léčba, hloubkové laserové ošetření, vlasová mezoterapie nebo plazmaterapie.

Hustota, kvalita, barva i délka vlasů je dána geneticky. V důsledku některých onemocnění i životního stylu může docházet k řídnutí a zhoršení kvality vlasů. Vliv mohou mít i některé léky nebo nevhodná kosmetická péče o vlasy a vlasovou pokožku, specifické stravovací návyky nebo stres.

Vlasy sice nemají významnější funkci, ale mají v naší kultuře společenský význam. Statistiky uvádějí, že až 80 % mužů a žen řeší problémy s vlasy, zejména jejich řídnutí anebo problémy s vlasovou pokožkou.

Léčebný postup vypadávání vlasů

Abychom mohli doporučit vhodný léčebný postup, je nejprve nutné zjistit příčinu potíží. Někdy stačí vstupní konzultace (pohovor s pacientem), jindy je potřeba podstoupit laboratorní bioptické vyšetření, které ovšem u nás na klinice neprovádíme.

Vlasová mezoterapie

U nás na klinice nabízíme tzv. vlasovou mezoterapii. Jedná se o injekční techniku, kterou jsou do středních vrstev kůže vpravovány účinné látky. Jde o směs vitamínů, aminokyselin, stopových prvků – vše v přesných poměrech tak, aby to co nejlépe odpovídalo potřebám růstu vlasů.

Ošetření se provádí opakovaně. Zpočátku v intervalu jeden týden, později se intervaly prodlužují. Jako základní kúru doporučujeme 10 ošetření, která se rozloží do období cca 6 měsíců.

Znecitlivění se před zákrokem nepoužívá.

Dále nabízíme ke zmírnění padání vlasů ošetřen jako jsou hloubkové laserové ošetření biostimulačním laserem, ošetření vlastní plasmou a v neposlední řadě tzv. vlasovou mezoterapii – tj. aplikaci výživných látek do vlasové pokožky na podporu růstu vlasů.K dispozici jsou také přípravky, které se aplikují zevně na pokožku. Pacienti je používají doma.

Výsledky jsou často velmi uspokojující. Někdy stačí jen základní kúra k dosažení dlouhodobých výsledků, a to zejména odstraní-li se vyvolávající příčina.

Mnoho žen trápí tzv. androgenetická alopecie. I zde můžeme dosáhnout velkého zlepšení, avšak v těchto případech je nutný větší počet ošetření a dlouhodobá péče.

Zákroky je možné mezi sebou kombinovat. Veškeré informace vám podá ošetřující lékař.

Co s vypadáváním vlasů? Zkuste vlasovou mezoterapii.

I když je nám kvalita našich vlasů dána geneticky, životní styl i některá onemocnění mohou dát vlasům viditelně zabrat. Často je to právě vypadávání vlasů, co nás během života trápí nejčastěji. Na vině mohou být hormonální změny, stres i ne zrovna vhodná péče o vlasy a vlasovou pokožku. Jak postupovat, aby bylo padání vlasů minulostí?

Vlasová ordinace pro dámy i pány

Nic nevzdávejte. Ztrátu vlasů lze řešit, a dokonce i úspěšně vyléčit. Je tu pro vás vlasová ordinace v Esthé Laser Clinic.

Léčba vypadávání vlasů na Esthe Laser Clinic

Léčba vypadávání vlasů chce trpělivost, která se ovšem vyplatí.

Používané metody

Biostimulační laser Medelisol

Vysoce výkonná LED lampa pro anti-aging fotomodulaci a fotodynamickou terapii

více…

Photo

Ceník

Vlasová ordinace Cena
cena vstupního vyšetření 500 Kč
TrichoTest  6 000 Kč
vlasová mezoterapie 2 600 Kč
vlasová mezoterapie - předplatné 5 ošetření 11 750 Kč
vlasová mezoterapie - předplatné 10 ošetření 20 000 Kč
vlasová biostimulace 700 Kč
vlasová biostimulace - předplatné 5 ošetření 3 000 Kč
vlasová biostimulace - předplatné 6 ošetření 3 500 Kč
vlasová biostimulace - předplatné 10 ošetření 5 000 Kč
plazmaterapie Regen ACR  7 400 Kč
předplatné 2 ošetření vlasová oblast 12 900 Kč
předplatné 3 ošetření vlasová oblast 19 200 Kč