Online poradna
Esthé Laser Clinic

Zajímá vás něco ohledně estetické medicíny? Zeptejte se našich odborníků a ti vám odpoví na jakýkoliv dotaz. A nejen to – krom textové poradny pro vás totiž máme připravené video-odpovědi na ty nejčastější dotazy.

Garanti

1 2 3 145

Lámání vlasů

Dobrý den, hodně se mi lámou vlasy hlavně u mytí vlasů nikdy se mi tohle nedělo až teď tak 14 dní nevíte čím by to mohli být ??

27. 3. 2023 Odpověď »

Odstranění tetování - cena

Dobrý den, chtěla bych se zeptat v ceníku u odstranění tetování máte u velkého tetování cenu kolem 5000Kč - tohle je cena za jedno sezení ? takže když bude potřeba 5 sezení tak tuto částku mám počítat 5x? Děkuji

Gabriela, 27. 3. 2023 Odpověď »

Opar na rtu

Dobrý den, mám teď puchýřky na spodním rtu. Kdy je možné/optimální začít s laserem? Jaký je výsledek? Děkuji, s pozdravem JD

Jan Drbohlav, 25. 3. 2023 Odpověď »

odstranění metliček

Dobrý den, mám na zevní straně pravé nohy u kolene skvrnu z metliček v rozsahu asi 3x 4cm, je možné její odtranění a jaká by byla asi cena.

Lenka Šírová, 21. 3. 2023 Odpověď »

Strie

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na kolik by vyšlo odstranění strii na celém vnitřním stehnu? Děkuji Lehocká

Sarah Lehocká , 16. 3. 2023 Odpověď »

Krvaceni z krcni mandle

Dobry den, je pri viroze (zarudly hltan, afta na hltanu, povlaky na mandlich, horecka, zimnice, skrabani a mirna bolest v krku) normalni aby jse z mandle sama spustila krev? Krvaceni odeznelo samo tak do 10 minut a od te doby se neopakovalo, od te doby hltan je ruzovy, povlaky zmizeli a nic me v krku neskrabe, mohla to byt nejaka cevka?

Tatiana, 8. 3. 2023 Odpověď »

Seborea

Dobry den trpím na soboreu , hlavně i ve vlasech , stále se toho nemůžu efektivně zbavit. Je možnost i nějak pomoc odstranění na kuzi hlavy ?

Anna, 6. 3. 2023 Odpověď »

laser V-Beam

Dobrý den, mám zajem o laseru V-Beam (face) Rada bych upřesnila, co to znamena velký zákrok, malý zakrok

Tetiana, 1. 3. 2023 Odpověď »

pásový opar

Dobrý den, lze ošetřit laserem oblast po pásovém oparu u pacienta s autoimunitním onemocněním? I po 8 týdnech je oblast velmi citlivá a bolestivá. Děkuji za odpověď.

Hana , 28. 2. 2023 Odpověď »

Odstranění pihy

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda by bylo možné odstranit vystouplou pihu na bradě. Pokud ano, je zákrok bolestivý? Předem děkuji za odpověď a přeji pěkný den. Kocourková.

Petra Kocourková , 27. 2. 2023 Odpověď »

1 2 3 145

 

Položit dotaz

Vaše anonymní otázka a odpověď na ní bude viditelná pro ostatní návštěvníky poradny. Rádi bychom Vás upozornili, že ve většině případů lze konečnou diagnózu stanovit pouze při osobní návštěvě. Ceny zákroků naleznete v příslušné sekci služeb. Případné dotazy na cenu a požadavky na objednání prosím posílejte na recepce@esthe-laser.cz


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami.