Online poradna
Esthé Laser Clinic

Zajímá vás něco ohledně estetické medicíny? Zeptejte se našich odborníků a ti vám odpoví na jakýkoliv dotaz. A nejen to – krom textové poradny pro vás totiž máme připravené video-odpovědi na ty nejčastější dotazy.

Garanti

1 2 3 150

Dotaz

Dobrý den, jaký typ laseru by byl nejlepší na odstranění dost pokročilých červených jizev po akné ( PIE)? Slyšel sem o Vbeamu

28. 11. 2023 Odpověď »

Jízva na nosu

Dobrý den, dá se odstranit jízva z nosu u 13-ti leté holky? Nepodstoupila žádnou operaci, možná jako malá upadla, nevíme... Děkuji.

27. 11. 2023 Odpověď »

Chemický peeling

Dobrý den, chtěl bych léčit špatnou pokožku po akné (rozšířené póry, černé tečky, zarudlý obličej) chemickým peelingem. Momentálně ale pracuji na stavbě v prašném prostředí jako brigádu. Může tato dočasná brigáda ovlivnit účinky chemického peelingu.

27. 11. 2023 Odpověď »

Orální fibrom

Dobrý den, chci se zeptat, zda je u vás možné odstranit i fibrom v ústech (na vnitřní straně tváře). Děkuji za odpověď!

Lenka , 20. 11. 2023 Odpověď »

laserová epilace u mladých slečen

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda jsou nějaká rizika spojená s laserovou epilací u mladých slečen? Našla jsem vaši věkovou hranici pro laser, ale zajímalo by mě zda jsou i nějaká rizika? děkuji vám předem za odpověď S pozdravem, Andrea Janovská

Andrea, 16. 11. 2023 Odpověď »

Ochlupení nad rtem kortikosteroidy

Dobrý den, Užívala jsem nyní pouze 10dni, kortikosteroidy, ale byla jsem ve velmi stresové situaci. Po ukončení léčby jsem si všimla tmavých chloupků nad horním rtem. Je tento “knírek trvalý”, nebo opět ustoupí po urovnání hormonálních hladin? Děkuji

15. 11. 2023 Odpověď »

Křečové žíly

Dobrý den křečové žíly us mám dlouho us mám stouple žíly i na boků stehna na pravé noze teď je to týden co mně začlo bolet koleno na levém boku beru 3x dene Ibalgin zatím pomáhá pracuji v Bezpečnostní firmě 12 Hodin na nohách večer mám vždycky dole celou nohu oteklou a hodně stouple žíly na pravé noze na boku as ke stehnu sem s Prahy 4.krc. Ludvík Žáček děkuji předem za odpověď.

Ludvík Žáček , 9. 11. 2023 Odpověď »

výrůstek na víčku

Dobrý den, je možné si u vás nechat odstranit výrůstek na víčku, konkrétně se jedná o výrůstek přímo na konci víčka - v řasách. Děkuji za odpověď.

Vendy.m, 7. 11. 2023 Odpověď »

vylepšení dekoltu

Dobrý den, potřebovala bych vylepšit po létě pokožku dekoltu (hlavně odstranění vrásek). Je mi 62 let. Co byste mi doporučili a jaká by byla pravděpodobná cena zákroku, Děkuji za odpověď a jsem s pozdravem. D.H.

7. 11. 2023 Odpověď »

Růžovka

Dobrý den, zajímá mě laserové ošetření růžovky. Jaký je postup, termín, a cena zákroku. Děkuji

Odehnal, 6. 11. 2023 Odpověď »

1 2 3 150

 

Položit dotaz

Pokud vyplníte jméno, uvidí ho u příspěvku i ostatní návštěvníci poradny. Rádi bychom Vás upozornili, že ve většině případů lze konečnou diagnózu stanovit pouze při osobní návštěvě. Ceny zákroků naleznete v příslušné sekci služeb. Případné dotazy na cenu a požadavky na objednání prosím posílejte na recepce@esthe-laser.cz


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami.