Léčba akné

Akné se nejčastěji objevuje během puberty a adolescence, souvisí totiž s hormonálními změnami. Může se objevit v těhotenství nebo po vysazení antikoncepce. Mnohé trápí akné i v dospělosti. Příčinou akné je zvýšená funkce mazových žláz, jejich činnost dokážeme omezit laserem Smoothbeam. Po ošetření se už mazové žlázy nezvětšují ani nezaněcují. Laserová léčba projevy akné zlepšuje výrazně a dlouhodobě ve všech jeho fázích. K zesílení efektu kombinujeme laserové ošetření například s chemickým peelingem nebo biostimulačním laserem.

JAK LÉČÍME AKNÉ V ESTHÉ?

Na naší klinice v Praze k léčbě akné používáme laser Smoothbeam CANDELA z USA, který kůži nejprve do hloubky prohřeje a následně zmrazí. Laserové světlo omezuje činnost mazových žláz, ty se pak už nezvětší a nezanítí. Ošetření je bezbolestné a projevy akné se zlepší dlouhodobě až trvale. Výsledek je vidět hned po prvním ošetření. Laser zlepšuje také mastnou a zhrubělou pleť s jizvičkami, protože stimuluje novotvorbu vazivových vláken a tím povrch kůže vyrovnává.

Pupínky nevymačkávejte, tím jen zanesete a rozšíříte infekci, která léčbu akné prodlouží a zkomplikuje. Příčinou podkožního akné je nejčastěji také vymáčkávání pupínků.

průběh léčby akné LASERem SMOOTHBEAM, CANDELA, USA

Ošetření provádíme jednou za 2 - 3 týdny. Laserem ošetřujeme akné na zádech, v obličeji, někdy na krku, vzácností není ani akné ve vlasech. Akné se čato tvoří na bradě, na čele a kolem nosu. Před ošetřením na 30 minut nanášíme anestetický krém, díky kterému je laserové ošetření komfortní a bezbolestné. Zákrok trvá maximálně 20 minut. Kůže je po něm lehce zarudlá, zarudnutí do dvou dnů zmizí. Několik dní po zákroku se chraňte před sluncem.

K zesílení efektu kombinujeme laserové ošetření s oblíbeným chemickým peelingem nebo biostimulačním laserem.

projevy akné

Zanícené, hnisavé puchýřky a pupínky

Nezanícené ale ucpané póry

Červené skvrnky a jizvičky po zhojení pupínků

Na odstranění jizev po akné používáme frakční laser CO2, který umí odstranit jizvy, strie a drobné vrásky. Rozšířené póry úspěšně stáhujeme přístrojem eTwo/eMatrix.

 

Zajímavosti o kůži

Kůže odvede pro tělo víc práce, než si umíte představit.

Léčba akné

Pokud vás nebo někoho z vašich blízkých trápí akné, přijďte k nám na konzultaci, dokážeme pomoci. S úspěchem léčíme mírné, střední i těžké formy akné.

Jak léčíme akné v Esthé?

Kombinací laseru a chemického peelingu vám pomůžeme s odstraněním akné, o jizvy po akné se postará další z našich laserů a vaše pleť bude opět bez chybičky.

Jak účinně na akné? Zkuste laser!

Trápí vás rozsáhlé akné a už nevíte, jak se ho zbavit? Vyzkoušejte laser. Unikátní laserová metoda omezí činnost mazových žláz, ty se pak nezvětšují a nezanítí. Ideální je kombinovat laser s chemickým peelingem. Zbavte se akné bezbolestně a natrvalo.

MUDr. Fajkošová: Jak na akné, druhá část

V první části článku jsme se dozvěděli o příčinách akné a o důležitosti návštěvy dermatologa, který zvolí vhodnou léčbu. Dnes se dozvíme, jak naše stravování ovlivňuje akné a také si povíme další typy na léčbu akné.

MUDr. Fajkošová: Jak na akné, první část

Možná se to neví, možná si to nechceme připustit, ale akné trápí i nás dospělé a nevyhýbá se ani mužům. Klíčová je správná diagnóza a konzultace s dermatologem. Dá se léčit lokálně léky a krémy, nebo lze využít i metodu laseru nebo chemického peelingu. Důležitý je ale také stravovací režim, který má na akné vliv.

Léčba akné. Jak na to?

Akné jistě trápilo nebo stále ještě trápí spostu z nás. Co je vlastně jeho příčinou, jak se o pleť s akné starat a jak lze akné ostranit, se dozvíte v našem článku.

Používané metody

Chemický peeling

Chemický peeling koncentrátem kyseliny glykolové

více…

Photo

Smoothbeam Candela

Smoothbeam Candela je diodový laser určený pro léčbu akné.

více…

Photo

Maestro MDTL

Terapeutický biostimulační laser Maestro

více…

Photo

Ceník

Laser Smoothbeam Cena
vstupní vyšetření (platí se pouze při první návštěvě) 500 Kč
celý obličej 2 900 Kč
obličej a krk 3 900 Kč
záda 4 900 Kč
Předplatné 3 sezení
celý obličej 7 500 Kč
obličej a krk 10 000 Kč
záda 12 500 Kč
Kombinace laseru Smoothbeam s chemickým peelingem
celý obličej 3 500 Kč
předplatné na 6 sezení (3x laser Smoothbeam a 3x chemický peeling) 9 500 Kč
obličej a krk 5 000 Kč
předplatné na 6 sezení (3x laser Smoothbeam a 3x chemický peeling) 13 500 Kč
záda 6 400 Kč
předplatné na 6 sezení (3x laser Smoothbeam a 3x chemický peeling) 17 200 Kč

mám zájem o službu

Telefon: +420 224 423 151
E-mail: laser@esthe-laser.cz