biostimulační laser medelisol

Biostimulační laser Medelisol je nejuniverzálnějším typem terapeutického laseru. Je to šetrná laserová metoda, která se používá k potlačení zánětlivých projevů pleti (například akné nebo opary), k rychlému hojení pooperačních ran, k úpravě čerstvých i starších jizev nebo při léčbě onemocnění vlasové pokožky.

Medelisol vysílá monochromatické světelné záření různých barevných spekter. Toto zařízení prostupuje tkáněmi a urychluje jejich regeneraci. Vysoce výkonné LED světlo je skutečným průlomem v léčbě kožních nemocí a fotoomlazování.

Inovativní LED technologie Medelisol je bezpečnou a efektivní alternativou k invazivnějším metodám léčby. Dokáže zjemnit a vypnout pleť, sjednotit její barevný tón nebo zmenšit póry.

Nesmírnou výhodou laseru Medelisol je schopnost ošetřit i větší plochu pokožky najednou - např. celý obličej, krk i dekolt.

Podle potřeb konkrétního klienta používáme k léčbě nebo omlazení různá barevná spektra LED záření. Žluté světlo podporuje hojení a rejuvenaci kůže, dokáže stimulovat produkci kolagenu.  Fialové světlo léčí rosaceu nebo projevy akné, dokáže také zjemnit jizvy a zarudnutí po akné. Červené světlo se využívá pro zklidnění a hojení kůže. Medelisol také nabízí možnost kombinovat všechny světla dohromady na základě problému pacienta.

LED lampa Medelisol je vhodný k ošetření mnoha zdravotnických a kosmetických indikací. Zejména:

  • K rychlému hojení pooperační ran
  • K úpravě čerstvých či starších jizev a strií
  • K potlačení zánětlivých projevů pleti (například akné nebo opary)
  • K léčbě onemocnění vlasové pokožky, stimuluje růst vlasů
  • K hojení po laserových zákrocích


Dále přispívá k celkovému zlepšení stavu pleti, její regeneraci a hydrataci, vyhlazení a větší pružnosti. Lze ho použít i k tišení a zmírnění bolesti kloubů, zad, otoků apod. Výborné výsledky má tato LED lampa Medelisol i v kombinaci s použitím laserové gelové masky. Tato kombinace LED lampy a gelové masky napomáhá pokožce k rychlé regeneraci a hydrataci. Vhodná je série jednotlivých ošetření dle doporučení odborného lékaře.

TERAPIE LED LAMPOU MEDELISOL

Nesmírnou výhodou Medelisolu je schopnost ošetřit i větší plochu pokožky - např. celý obličej, krk či dekolt. Flexibilní manipulace s přístrojem umožňuje také ošetření i jiných částí těla. Navíc je tato terapie naprosto bezpečná a bezbolestná. Po zákroku nevyžaduje žádná větší omezení. Délka ošetření pomocí LED lampy se pohybuje dle individuální potřeby okolo 30 minut.

 

Léčba světlem je neinvazivní ale účinná

Biostimulační laser vyzařuje specifické světlo, které má příznivý vliv na fungování buněk. Světelná energie zvyšuje propustnost buněčných membrán, čímž se buňky lépe vyživují a tím také regenerují.

Léčba atopického ekzému laserem

Na Esthe Laser Clinic se věnujeme nejen estetickým procedurám, běžně léčíme pacienty postižené atopickým ekzémem, rosaceou nebo akné.

Herpesviry - nevítaní hosté v našem těle

Trápí vás opakované opary způsobené přítomností herpesvirů ve vašem těle? Nejste jediní, tento problém trápí tisíce lidí. Pomůžeme vám se těchto nepříjemností zbavit.

Používané metody

Biostimulační laser Medelisol

Vysoce výkonná LED lampa pro anti-aging fotomodulaci a fotodynamickou terapii

více…

Photo

ceník

Biostimulace Medelisol Cena
vstupní vyšetření (platí se pouze při první návštěvě)  500 Kč
1 sezení 500 Kč
předplatné 6 sezení 2 400 Kč
Laserová hydratační a regenerační gelová maska
obličej, krk, dekolt 800 Kč
předplatné 6 sezení 4 200 Kč

 

mám zájem o službu

Telefon: +420 224 423 151
E-mail: laser@esthe-laser.cz