O Esthé

Esthé

Jsme prestižní odborná klinika, která již více jak patnáct let nabízí své nadstandardní služby v rámci českého a zahraničního trhu a která se specializuje na laserovou estetickou medicínu, korektivní dermatologii, dermatologii, ORL a cévní problematiku.

Naší vizitkou je vysoká profesionalita pracoviště, moderní technické vybavení a individuální přístup ke každému klientovi.

Esthé - klinika estetické medicíny je nestátní zdravotnické zařízení. Lékařské služby zajišťuje profesionální tým odborníků s dlouholetou zkušeností a zahraniční praxí v oboru estetické a laserové dermatologie, který neustále zvyšuje svoji profesionalitu sledováním nových vědeckých studií.

Komfortní prostředí kliniky je vybaveno špičkovými lasery a nejmodernější technikou, díky čemuž můžeme využívat  vysoce účinné metody léčby dermatologických chorob či estetických vad. Také se pyšníme akreditací školícího pracoviště v oboru laserové a estetické dermatologie, která nám byla udělena ČLSP JEP (Česká lékařská společnost Jana Evangelisty Purkyně).

Klinika Praha

 

Klinika Karlovy Vary

MUDr. Hana Raková, MBA MUDr. Hana Raková, MBA ředitelka kliniky