Botulotoxinem nejčastěji odstraňujeme mimické vrásky kolem očí, mezi obočím a na čele. Díky detailní znalosti anatomie obličeje dokážeme aplikací botulotoxinu také pozvednout koutky úst nebo srovnat asymetrii v obličeji.

Botulotoxin aplikujeme do mimických svalů velmi tenkou jehličkou. Na několik měsíců tím oslabíme jejich činnost a vyhladíme vrásky nad nimi. K vyhlazení vrásek dochází během dvou týdnů po ošetření. Doba trvání účinku je individuální, obvykle je to 36 měsíců. Důležité je, nepřehánět to. Vždy aplikujeme tu nejmenší možnou účinnou dávku, abychom předešli vzniku rezistence. Velmi pozitivní schopností botulotoxinu je, že při opakovaných aplikacích přiměřené dávky se efekt vyhlazení vrásek prodlužuje.

Aplikace trvá jen několik málo minut, je bezbolestná a po ošetření na obličeji není nic znát. Všichni klienti, kterým vyhlazujeme vrásky způsobené nadměrnou mimikou botulotoxinem, vypadají zcela přirozeně.

Botox zvolte i na vrásky v mladém věku

Vrásky vzniklé nadměrnou činností mimických svalů se u disponovaných jedinců mohou objevit i v mladém věku. Šetrnou aplikací botulotoxinu je možné začít už kolem třicátého roku věku, někdy i dříve.

 

V případě zájmu o podrobnější informace neváhejte a objednejte se na konzultaci k našemu specialistovi.