Rejuvenace laserem SMOOTHBEAM, Candela, USA

Rejuvenace v širším smyslu zahrnuje všechny metody vedoucí k omlazení pleti. V užším smyslu se jedná o ošetření vysokovýkonnými lasery. Existují různé druhy laserů - cévní, diodový, CO2, IPL nebo erbiový laser. Hlavní princip všech druhů laserů spočívá v rychlejším odbourávání starého kolagenního vaziva v kůži a jeho nahrazení novým kolagenovým vazivem. Kůže se tak zpevňuje a stává se elastičtější a tím i hladší s méně výraznými vráskami a póry.

jak na Omlazení pleti

Nejviditelnější známky stárnutí se projevují hlavně na kůži obličeje, krku, dekoltu a rukou. Strategii, jak stárnutí omezit a přibrzdit, nazýváme antiaging. Jejím hlavním cílem je dosáhnout větší elasticity, hladkosti, pružnosti, pevnosti a hydratace pleti. Tím dochází také k vyhlazení vrásek. Současně je naší snahou omezit druhotné projevy stárnutí jako je suchost, šupinatění, jemné cévní ectasie a rozšířené póry.

Pro jemnější pleť se sklonem k drobným cévkám se nejlépe hodí vaskulární cévní laser. Pro ošetření pleti mastnější nebo hrubší se doporučuje spíše diodový laser, tedy náš Smoothbeam.

Rejuvenace pleti laserem SMOOTHBEAM, Candela, USA

Laser Smoothbeam je schopen vypínat drobné, ale i větší vrásky, a to bez nutnosti operačního zákroku. Vytváří kolagen tam, kde je ho nedostatek a v neposlední řadě je schopen nahrazovat nevhodné typy kolagenních vláken.

Zákrok pro rejuvenaci pleti trvá maximálně do 30 minut. Je neinvazivní, to znamená, že při něm nedochází k poškození kožního povrchu. Hodinu před zákrokem aplikujeme na obličej znecitlivující krém. Bezprostředním efektem je jen krátkodobé mírné zarudnutí, které samo rychle mizí. Abyste dosáhli viditelného omlazení pleti, je vhodné léčbu opakovat 3 - 4krát po jednom měsíci.

Omezení po ošetření a Smoothbeam laserem

Jediným následným omezením je nutná ochrana před sluncem po dobu několika dní. Nejvhodnější doba, kdy podstoupit předchozí laserová ošetření je od podzimu do jara. V letních měsících není rejuvenace vhodná.

 

ceník

Rejuvenace laserem Smoothbeam Cena
celý obličej 3 300 Kč
předplatné na sérii 3 sezení 9 000 Kč
obličej, krk a dekolt 6 650 Kč
předplatné na sérii 3 sezení 18 000 Kč