Vstupní vyšetření

Vstupní vyšetření je nedílnou součástí naší péče o pacienta. Bez něj nelze na naší klinice absolvovat jakýkoli zákrok nebo ošetření.

 

Během vstupního vyšetření mají pacient i lékař příležitost se seznámit.

Cílem je zjištění zdravotního stavu pacienta, jeho požadavků a posouzení vhodnosti zákroků. Někdy pacienti přicházejí s velmi konkrétními požadavky na ošetření, které s ohledem na jiná současný zdravotní stav, nejsou vhodná. Lékař však může doporučit jinou, přijatelnější variantu ošetření daného problému.

Po zvolení zákroku s vámi lékař probere podrobně průběh ošetření, domluvíte se na případné lokální anestezii, bude vám doporučena následná péče, případně domluvíte termín kontroly, pokud je nutná. Někdy kombinujeme více zákroků nebo je provádíme na etapy. Poté vám bude doporučen i termín další návštěvy.

Během vstupního vyšetření máte možnost klást ošetřujícímu lékaři dotazy týkající se péče, informujte se i o ceně zákroku. Základní informace o cenách jsou v ceníku, avšak přesněji lze cenovou kalkulaci provést právě až po vstupní konzultaci.

Zákrok lze většinou provést ihned po konzultaci. Pokud to z nějakých důvodů možné není, objednáme vám termín na jiný den.

 

Ceník

Vstupní vyšetření (všechna vyšetření trvají do 20 minut, pokud není uvedeno jinak)
Vstupní vyšetření 500 Kč
Vstupní vyšetření - dermatoskopické 1 200 Kč
Vstupní vyšetření - vlasy 500 Kč
Vstupní vyšetření - cévní 500 Kč
Vstupní vyšetření - proktologické (do 30 minut) 1 500 Kč
Další konzultace  500 Kč