Microneedling (Mikrojehličkování)

Microneedling (mikrojehličkování) je ošetření pleti, které podporuje tvorbu kolagenu a celkovou regeneraci pokožky. Využívá se převážně k omlazení a zpevnění stárnoucí pleti či k barevnému sjednocení. Tato vysoce účinná metoda spočívá v pronikání jemných jehliček do pokožky, kde způsobují mikroskopické ranky, které stimulují její obnovu. Výsledkem je hladší, pevnější a rozzářená pleť.

Rychlé vyhledávání:

 

K čemu se microneedling používá?

Mikrojehličkování je ošetření jednorázovou mikrojehličkovou hlavicí, která proniká kolmo do hlubších vrstev kůže a vytváří v ošetřovaných oblastech mikrotraumata. Pokožka je tak vybuzena k produkci kolagenu a k novotvorbě kožních buněk. Hojení podporují účinné výživné látky obsažené v sérech, která pronikají do potřebných vrstev kůže díky drobným kanálkům. Na klinice Esthé Laser Clinic provádíme proceduru v oblasti obličeje, krku a dekoltu.

Microneedling doporučujeme k řešení následujících projevů na kůži:

 

 

Jak se na ošetření připravit?

Před ošetřením nejprve absolvujete konzultaci s odborníkem, který vám vysvětlí průběh výkonu, zjistí možné kontraindikace a poučí vás o doporučeném chování v následujících dnech.

Vlastní procedura nevyžaduje žádnou speciální přípravu. Klient může na kliniku přijít nalíčen, ale před aplikací anestetického krému se musí odlíčit.

 

Jak microneedling probíhá?

V první fázi procedury lékař znecitliví ošetřovanou oblast anestetickým krémem. Účinek obvykle nastoupí do 30 minut. Po znecitlivění kůže a v průběhu celého zákroku se nanáší aktivní séra, která podporují metabolizmus pokožky a účastní se v procesu hojení a omlazení. Na naší klinice používáme dva typy sér, podle výsledku, kterého chceme dosáhnout.

 

Jaké zařízení používáme?

Na klinice Esthé Laser Clinic provádíme ošetření německým zařízením nejvyšší kvality. Konkrétně se jedná o přístroj Amiea Med Revive MN. Amiea Med disponuje kartridžovým systémem, který klientovi nabízí naprostou bezpečnost, pokud jde o sterilitu ošetření.

Esthé Laser Clinic – Amiea Med Revive MN

 

Jaké přípravky používáme?

Efekt mikrojehličkování výrazně posilují aplikovaná séra s aktivními látkami. Na klinice Esthé Laser Clinic používáme Teoxane RHA Topical Skin Booster pro omlazovací výsledek a RRS HA Whitening pro barevné sjednocení či odstranění melasma.

 

Co dělat po ošetření?

Po mikrojehličkování je pleť zarudlá a podrážděná. Může být teplá či jemně opuchlá jako při delším pobytu na sluníčku. Ke zklidnění dochází do druhého dne. Po tuto dobu doporučujeme na pleť aplikovat pouze nedráždivé hydratační přípravky. Dekorativní kosmetiku je možné použít až po částečném zhojení pokožky, které obvykle trvá 48 hodin od ošetření.

 

Kdy je procedura nevhodná?

Microneedling je rychlý, nevyžaduje dlouhou rekonvalescenci, ani není výrazně bolestivý. Zároveň je vysoce účinnou metodou, která však může být pro někoho nevhodná. Ošetření nedoporučujeme, pokud trpíte akutním zánětem pokožky, aktivním akné, nebo užíváte antikoagulační léky na ředění krve (např. Warfarin).

 

Kolik procedura stojí?

Nabízíme jednorázové sezení či cenově výhodnější předplatné na 3 ošetření. Prohlédněte si kompletní ceník.

Microneedling (mikrojehličkování) Cena za 1 sezení Cena za 3 sezení
Čelo 2 200 Kč 6 000 Kč
Obličej 4 400 Kč 11 800 Kč
Krk 2 900 Kč 7 800 Kč
Dekolt 3 900 Kč 10 500 Kč

 

Máte o microneedling zájem? Poptejte si dle svých preferencí termín a sjednejme si schůzku.

 

Mikrojehličkování jako rychlá cesta ke svěží pleti

Mikrojehličkování je stále více oblíbeným ošetřením pleti, jehož výsledkem je celková regenerace pokožky. Tato účinná metoda stimuluje tvorbu vlastního kolagenu, čímž dokáže nastartovat omlazující procesy v kůži.

 

 

Ceník

Microneedling (mikrojehličkování) Cena za 1 sezení Cena za 3 sezení
Čelo 2 200 Kč 6 000 Kč
Obličej 4 400 Kč 11 800 Kč
Krk 2 900 Kč 7 800 Kč
Dekolt 3 900 Kč 10 500 Kč