Modelace a hydratace rtů

Rty jsou velmi významným prostředkem komunikace a tvoří celý výraz obličeje.   Hebké, proporčně vyvážené a plné rty jsou i symbolem krásy. Estetická medicína nabízí způsoby, jak si k nim napomoci. 

Přirozená hydratace kyselinou hyaluronovou 

Oblast rtů je velmi namáhaná a neustále vystavená zevním vlivům. Rty často trpí suchostí a podrážděním díky mrazu, slunečnímu záření či kontaktu s potravinami. O rty je nutné pečovat. Pravidelné používání balzámů na rty je nezbytné, ale ne vždy dostačující. 

Pokud trpíte na suché, popraskané a citlivé rty, umíme vám velmi elegantně pomoci. K ošetření se používají injekčně aplikované přípravky na bázi kyseliny hyaluronové. Pokud nechcete měnit tvar rtů, ale opravdu je jen hydratovat, máme možnost zvolit přípravek velmi jemný, kde je kyselina hyaluronová tzv. nezasíťovaná. Po zákroku jsou rty svěží, hladké, hydratované a nejsou citlivé, ani nemají tendenci praskat. Zákrok je vhodné opakovat podle potřeby. 

Toužíte po plnějších rtech? 

Pokud chcete zlepšit hydrataci rtů a současně i zvýraznit konturu nebo zvětšit objem, pak používáme tzv. zasíťovanou kyselinu hyaluronovou. Objem rtů pak závisí jednak na typu použitého materiálu, jednak na technice aplikace a samozřejmě i na aplikovaném objemu. Touto technikou také můžeme korigovat případné asymetrie rtů. 

Vyhlazení vrásek kolem rtů  

S věkem se objevují i drobné vrásky kolmo k červeni rtů. Lze je použitím kyseliny hyaluronové také velmi pěkně vyhladit či zjemnit. 

Kyselina hyaluronová je v těle přirozeně přítomna, ale s věkem ubývá. I ta injekčně aplikovaná se postupně odbourává. Rozhodně nepoužíváme do oblasti rtů materiály, které by zde zůstávaly trvale. 

Nepřirozený výsledek? Vyloučeno. 

Častou obavou pacientů jsou příliš velké a nepřirozeně objemné rty. Tyto obavy jsou zcela zbytečné. V Esthé Laser Clinic klademe velký důraz na komunikaci lékaře s klientem. Dáváme vám prostor sdělit nám, jaká jsou vaše očekávání a přání. Ošetření je možné velmi individuálně naplánovat tak, aby výsledný efekt působil přirozeně a hezky.  

 

Doporučujeme se svěřit zásadně do rukou zkušených odborníků. Patříme nejen mezi profesionály, ale i mezi vzdělávací instituci. Na naší klinice také probíhají školení dalších lékařů v aplikačních technikách kyseliny hyaluronové. 

Průběh ošetření 

Není se čeho obávat. Oblast obvykle nejprve znecitlivíme speciálním gelem, který necháváme působit 30 minut. Následná aplikace kyseliny hyaluronové probíhá injekčně. Používáme velmi tenké jehličky a zákrok je tak minimálně bolestivý. Výsledek je vidět v podstatě ihned, ale plně se rozvine během cca 3-4 týdnů. 

 

Po zákroku 

Bezprostředně po zákroku jsou rty mírně oteklé. Několik dnů se vyhýbejte přímému teplu (sauna, pára, cvičení), mrazu a slunci. Jinak je návrat k běžným aktivitám možný ihned. 

Opakování 

Opakování je možné podle potřeby, obvykle zákrok pacientky podstupují 1–2x do roka. 

Rtěnka každý den, nebo modelace rtů jednou za rok?

Co je zdravější a co vypadá lépe? Jaké škodlivé látky můžeme najít ve složení rtěnky? Kyselina hyaluronová, která se používá pro modelaci rtů, je v těle přítomná přirozeně a navíc skvěle hydratuje. Nebylo by tedy zdravější mít smyslné rty, které je škoda líčit?

Modelujeme a zvětšujeme rty kyselinou hyaluronovou

Plné a dokonale tvarované rty sice příroda nenadělila každému z nás, ale díky výplním na bázi kyseliny hyaluronové je možné jí trochu dopomoci.

Zvětšení rtů aneb Kyselinou hyaluronovou k vysněnému úsměvu

Plné a smyslné rty již nejsou nedostižným cílem. Přírodě můžete snadno pomoci díky kyselině hyaluronové. Jak takový zákrok probíhá a jak dlouho efekt vydrží?

Používané metody

Teosyal

Teosyal dermální výplně

více…

Photo

Restylane

Restylane dermální výplně

více…

Photo

Juvederm

Juvedérm dermální výplně

více…

Photo

Ceník

Kožní výplně vhodné k modelaci rtů Cena
vstupní vyšetření (platí se pouze při první návštěvě) 500 Kč
Teosyal RHA Kiss 0,7 ml 7 500 Kč
Teosyal RHA 2 1 ml  8 700 Kč
Restylane 1,0 ml 9 500 Kč
Juvederm ultra 3 0,8 ml 9 700 Kč