Rozšířené cévky

Rozšířené cévky v obličeji, na dolních končetinách i kdekoliv jinde na těle lze velmi úspěšně odstranit pomocí vysokovýkonného cévního laseru. Jeho paprsek reaguje s červeným krevním barvivem a vlivem tepla se drobné cévky rozrušují a následně vstřebávají. 

odstranění červených žilek

Rozšířené cévky v obličeji, na dolních končetinách i kdekoliv jinde na těle je možno velmi úspěšně odstranit pomocí vysokovýkonného cévního laseru V-Beam. Tato metoda spočívá v tom, že laserový paprsek cíleně reaguje s červeným krevním barvivem, takže za vzniku tepla způsobuje zánik nežádoucích cévek.

Takto je možné odstranit cévky až do síly 2 mm. Stejně tak je toto ošetření vhodné u vrozených plošných červených cévních skvrn (ohně), drobných cévních nádorků, červených jizev a pajizévek (strií). Nezbytnou součástí zákroku je následné ošetření kůže podle rad lékaře a důsledná ochrana před slunečním UV zářením.

Mohlo by vás také zajímat:

Tepelnou energii laserových paprsků pronikajících do kůže je možno využít k tzv. rejuvenaci neboli omlazení pleti. Jedná se o prohřátí kožního vaziva, které tak získává nové impulsy ke své regeneraci.  

 

Rozšířené cévky už nemusí být problém

Rozšířené cévky sice nejsou zdravotně závadné, ale esteticky moc příjemné nejsou, zvláště pak v obličeji, kde jdou špatně zamaskovat. Za všechno může onemocnění jménem kuperóza. Ovšem díky cevnímu laseru se žilek lze zbavit, navíc bezbolestně.

Používané metody

Vbeam Candela

VBeam je pulzní barvivový laser používaný na ošetření většiny nedokonalostí pleti.

více…

Photo

Ceník

Rozšířené žilky - laser V-Beam Cena
vstupní vyšetření (platí se pouze při první návštěvě) 500 Kč
testovací zákrok 500 Kč
malý zákrok 2 200 Kč
střední zákrok 3 100 Kč
velký zákrok 6 000 Kč