Pánové se stávají čím dál větší částí naší klientely. Často vyhledávají botulotoxin.

Nejen ženy si mohou dopřávat věčného mládí v podobě kosmetických procedur a estetických zákroků. Tabu, že muži neřeší svůj zevnějšek naštěstí padla. Mužská estetická medicína se od té ženské nikterak neliší. Pánové si mohou dopřávat botoxu, rejuvenace, řešení problémů s vypadávajícími vlasy, i dalších zákroků stejně tak, jako dámy.

Botolutoxin v mužském světě

Botox mužům vyřeší nejen vrásky na čele. Nejváženější funkcí botolutoxinu pro mužskou populaci je jeho schopnost vyřadit z provozu potní žlázy a zbavit se tak pocení prakticky kdekoli na těle. Zejména muži ve vedoucích pozicích ocení suchá podpaždí a fakt, že košili na převlečení mohou s klidnou hlavou nechat doma.

Také zpocené dlaně se stávají díky botoxu minulostí. Trávíte-li mnoho času ve společnosti a na schůzkách, které vyžadují i společenský kontakt v podobě podání ruky, stávají se věčně mokré dlaně až mindrákem.

Nestyďte se, není za co

Na estetických klinikách budou pravděpodobně vždy převažovat ženské klientky, ale uvažujete-li o návštěvě či konzultaci, nestyďte se. Zpětná vazba naší pánské klientely potvrzuje, že návštěva byla překvapivě příjemná. Náš personál je složen z opravdových profesionálů, kteří zajistí, abyste se cítili komfortně.