vlasová ordinace

Zlepšení většiny potíží spojených s vypadáváním či úplnou ztrátou vlasů. Na našem precovišti máme k dispozici metody jako - místní léčba, hloubkové laserové ošetření, vlasová mezoterapie nebo plazmaterapie.

Vypadávání vlasů postihuje muže i ženy

Vlasový porost je u mužů a žen významnou součástí fyzické přitažlivosti. Vlasy, stejně tak jako obličej, nás reprezentují navenek, tzn. jejich částečná či úplná ztráta je velkým handicapem v běžném životě. Osmdesát procent žen a mužů udává problémy s vypadáváním vlasů nebo vlasovou pokožkou. Většině lze pomocí lékařských metod určit vhodnou terapii. Léčba je však dlouhodobá a komplexní.

Vlasy rostou v cyklech, střídají se aktivní a klidové fáze růstu. Za normu denní ztráty vlasů považujeme výpad 80-120 vlasů. Je to množství vlasů, které se přirozeně daří obnovit. Pokud je denní ztráta vyšší, vlasy začínají řídnout. S věkem dochází ke zkracování aktivní fáze růstu vlasů (anagenu), to je důvodem řídnutí kštice ve stáří. Vlasy mohou řídnout ale i v časnějším věku. Příčina může být v hormonální nerovnováze, může provázet i některá interní onemocnění, velkou roli hraje i stres. Kvalita a počet vlasů jsou dané geneticky.

Příčiny vypadávání vlasů

Příčin ztrát vlasů je několik. Jedná se například o vliv stresových faktorů, operace, redukce hmotnosti, hormonální dysbalanci.

Zdaleka nejčastější příčinou zvýšené ztráty vlasů u žen je tzv. androgenetická alopecie. Hladina hormonů bývá často v mezích normy, ale vlasové folikuly jsou o něco citlivější k androgenům a dochází pak k ztrátě vlasů podobné, jako bývá u mužů. U žen však málokdy dochází k vzniku hladkých lysin, jako u mužů a obvykle bývá zachována linie vlasů nad čelem. Vlasy mohou řídnout i v důsledku celé řady jiných příčin.

V zásadě můžeme ztrátu vlasů rozdělit do dvou skupin. Tzv. areátní alopecii, kdy vlasy vypadávají v menších okrscích a vytvářejí se obvykle kruhovité lysinky. Anebo je ztráta vlasů difusní, tj. plošná.

vstupní konzultace

Před započetím péče je nezbytná konzultace s lékařem, který na základě anamnestických údajů může rozhodnout o optimálním řešení problému pacienta individuálně.

Ke stanovení diagnosy stačí ve většině případů klinické vyšetření dermatologem. Někdy je potřeba k zpřesnění diagnosy doplnit laboratorní vyšetření, další klinická vyšetření, případně provedení biopsie (tj. odběr vzorku na vyšetření pod mikroskopem). Po odborném lékařském vyšetření následuje návrh terapie, která ve většině případů vede k zástavě vypadávání vlasů, znovuobnovení růstového cyklu a ke zlepšení kvality poškozených vlasů. Léčba je dlouhodobá a komplexní.

Na našem pracovišti máme k dipozici nejnovější metody, jako je místní léčba, hloubkové laserové ošetření biostimulačním laserem, ošetření vlastní plasmou a v neposlední řadě tzv. vlasovou mezoterapii – tj. aplikaci výživných látek do vlasové pokožky na podporu růstu vlasů.

Hloubková hydratace vlasové pokožky

Součástí péče o pleť je i péče o vlasovou pokožku. Potíže spojené se ztrátou vlasů nebo onemocněním vlasové pokožky dokážeme vyřešit i u nás na klinice. Vyzkoušejte třeba hloubkovou hydrataci.

Alopecie? Pomůže laser, mezoterapie nebo plazmaterapie

Problémy s vypadáváním vlasů, tedy alopecií, uvádí až 80 % lidí. Nic ale není ztraceno, pomůžeme vám s vypadáváním vlasů bojovat.

Pomůžeme vám s vypadáváním vlasů

Trápí vás vypadávání vlasů neboli alopecie? I s tím vám u nás na klinice dokážeme pomoci. Ať už je příčinou vypadávání stres nebo hormony, mezoterapie nebo plazmaterapie si s tím poradí.

Používané metody

Biostimulační laser Medelisol

Vysoce výkonná LED lampa pro anti-aging fotomodulaci a fotodynamickou terapii

více…

Photo

Vlasová mezoterapie

Vlasová mezoterapie Revitacare HAIRCARE

více…

Photo

Maestro MDTL

Terapeutický biostimulační laser Maestro

více…

Photo

INCA COLLAGEN

Bioaktivní kolagenový přípravek - péče před i po zákroku

více…

Photo

Ceník

Vlasová ordinace Cena
cena vstupního vyšetření 500 Kč
vlasová biostimulace - předplatné 6 ošetření 1 600 - 2 400 Kč
vlasová mezoterapie - předplatné 5 ošetření 11 750 Kč
vlasová mezoterapie - předplatné 10 ošetření 20 000 Kč
plazmaterapie Regen ACR (1 zkumavka) 7 400 Kč
předplatné 2 ošetření (2 zkumavky) 12 900 Kč
předplatné 3 ošetření (3 zkumavky) 19 200 Kč

mám zájem o službu

Telefon: +420 224 423 151
E-mail: laser@esthe-laser.cz