Plazmaterapie - omlazení vlastní krevní plazmou

Aplikací vlastní krevní plazmy upravené švýcarskou technologií RegenPlazma omlazujeme a regenerujeme pokožku na buněčné úrovni. Plazmaterapie stimuluje tvorbu kolagenu, pleť výrazně omladí a ochrání jí před nežádoucími vlivy, jako jsou hormonální změny, slunce nebo chemické látky.

Na klinice Esthé v Praze nabízíme dva druhy plazmaterapie společnosti RegenLab, čistá RegenPlazma ACR a Cellular Matrix s kyselinou hyaluronovou.

Ošetření PRP se používá v regenerační medicíně (oftalmologie, ortopedie, sportovní medicína, hojení ran, plastická chirurgie, dermatologie) přibližně od 80. let a jeho obliba stále stoupá. Ošetření je oblíbené i proto, že se používá tělu vlastní materiál. Ošetření je tedy bezpečné a s minimem rizik.

V estetické dermatologii se plazmaterapie používá ke stimulaci vlastních regeneračních procesů pokožky a nastartování novotvorby kolagenu. Pleť je po ošetření projasněná a drobné vrásky v ošetřované oblasti jsou vyhlazeny.

Na naší klinice nabízíme dva druhy ošetření s použitím systémů švýcarské firmy RegenLab. A to čistou RegenPlazmu ACR a Cellular Matrix, plazmu s nezasíťovanou kyselinou hyaluronovou.

Regen ACR

Toto ošetření je vhodné např. ke zmírnění vypadávání vlasů, zjemnění drobných vrásek, ošetření jizev a strií, kruhů pod očima, vhodné je i pro sjednocení barevného tónu pleti.

Cellular Matrix

Cellular matrix doporučujeme k hloubkové hydrataci pokožky, vyhlazení jemných vrásek, zlepšení jizev po akné, regeneraci a zpevnění pleti.

Ošetřit lze jak pouhou část obličeje, tak i větší plochy (celý obličej, krk i dekolt při jednom sezení). Pokud má být ošetřována větší oblast, je nutný odběr do dvou zkumavek.

Průběh ošetření

Ošetřovanou oblast znecitlivíme speciálním gelem, který necháváme působit obvykle 30 minut. Mezitím provedeme odběr krve ze žíly. K odběru se používají speciální sety, celý proces probíhá v uzavřeném systému, do zkumavek se nic nepřidává. Zkumavky systému RegenLab obsahují tzv. separační gel, který zajistí během odstředění centrifugou potřebné oddělení plazmy.

Plazmu následně aplikujeme speciálními velmi tenkými jehličkami do středních vrstev kůže. Technika je podobná jako u mezoterapie.

Po zákroku je možné dát zklidňující masku. Celý zákrok tak zabere něco přes hodinu, záleží na velikosti ošetřované plochy.

Opakování

Zákrok opakujeme 2–3×  v intervalu přibližně 1 měsíc. Efekt vydrží 1–2 roky.

Rekonvalescence

Po zákroku je někdy patrné drobné začervenání v místech vpichů, mohou být i modřinky. Druhý den je možné zakrýt ošetřovanou oblast make-upem. Týden po zákroku není dovoleno vystavování se slunci.

Kontraindikace

Absolutní: poruchy srážlivosti krve, užívání léků ovlivňujících srážlivost krve (Warfarin), trombocytopenie, porfyrie, závažné metabolickými poruchami, akutní infekce.

Relativní: maligní onemocnění, autoimunitní onemocnění, anémie, nedávno proběhlé horečnaté onemocnění.

Tři dny před zákrokem by klient neměl užívat Aspirin.

 

 

Plazmaterapie – omládněte přirozeně a bez chemie

Přirozených cest jak efektivně a viditelně omládnout není mnoho. Plazmaterapie je jedna z těch, které se vyplatí vyzkoušet.

Jak funguje plazmalifting neboli plazmaterapie?

O krevní plazmě se mluví hodně. Víte, jaká je její schopnost v estetické medicíně?

Co je to elastin?

Pojem, který se objevuje v nejednom článku o udržení mladistvého vzhledu. Co je vlastně zač?

Používané metody

Plazmaterapie

Plazmaterapie - omlazení vlastní krví

více…

Photo

ceník

Plazmaterapie Cena
vstupní vyšetření (platí se pouze při první návštěvě) 500 Kč
Regen ACR - ošetření 1 oblasti 7 400 Kč
předplatné na 2 ošetření 1 oblasti 12 900 Kč
předplatné na 3 ošetření 1 oblasti 19 200 Kč
každá další oblast při stejné návštěvě a odběru krve 3 000 Kč
Cellular Matrix (s kyselinou hyaluronovou) - ošetření 1 oblasti 8 900 Kč
předplatné na 2 ošetření 1 oblasti 15 900 Kč
předplatné na 3 ošetření 1 oblasti 23 700 Kč
každá další oblast při stejné návštěvě a odběru krve 4 500  Kč