vlasová mezoterapie

Vlasová mezoterapie je jedna z léčebných metod pro zachování zdravé kštice a posilování vlasových folikulů.
 

Vlasová mezoterapie je ošetření, prováděné s cílem zachování zdravé kštice a posílení vlasových folikulů. Hodí se pro ošetření mimořádné ztráty vlasů v důsledku stresu, nevyvážené stravy, hormonálních změn.  Speciální roztok obsahuje vitamíny, esenciální aminokyseliny, stopové prvky.

Tuto metodu využíváme k řešení abnormální ztráty vlasů, která je nejčastěji způsobena stresem, oslabenou cirkulací, nerovnováhou ve výživě, hormonálními změnami, nadměrnou tvorbou mužského hormonu, známého jako dihydrotestosteron (DHT) ve vlasových folikulech.

Průběh ošetření

Do umyté pokožky hlavy se po desinfekci tenkou jehličkou aplikuje účinná látka. Bezprostředně po ošetření je možné zarudnutí a otok, občas se vytvoří i modřinka. Pokožka hlavy může být 24 hodin citlivá na dotyk Pacient se může ihned vrátit do běžného života, bez omezení.

Aplikace se provádí velmi tenkou jehlou do povrchních vrstev kůže, k vlasovým folikulům. Zákrok je potřeba opakovat, obvykle 4-6x v intervalu 10-14 dnů, následně 4x po měsíci. Pak může následovat udržovací léčba – jedno ošetření každé 2-3 měsíce. Ošetření je vhodné pro muže i ženy. Celková doba ošetření je cca 30 min.

Jako doplněk nabízíme i ošetření biostimulačním laserem nebo pomocí plazmaterapie tj. ošetření vlastní plazmou a to s cílem podpořit účinnost mezoterapie.

 

ceník

Vlasová mezoterapie Cena
7 ošetření 16 800 Kč

 

mám zájem o službu

Telefon: +420 224 423 151
E-mail: recepce@esthe-laser.cz