Biostimulační procedury

Biostimulační laser Maestro je nejuniverzálnějším typem terapeutického laseru. Je to šetrná laserová metoda, která se používá k potlačení zánětlivých projevů pleti (například akné nebo opary), k rychlému hojení pooperačních ran, k úpravě čerstvých i starších jizev nebo při léčbě onemocnění vlasové pokožky.

Účinky biostimulačního laseru

Biostimulační laser Maestro vyzařuje specifické světlo, které má příznivý vliv na fungování buněk. Světelná energie zvyšuje propustnost buněčných membrán, čímž se buňky lépe vyživují a tím také regenerují. Léčivé světlo biostimulačního laseru se používá zejména:

  • k potlačení zánětlivých projevů pleti (například akné nebo opary - více informací najdete na "Jak se zbavit oparů")
  • k rychlému hojení pooperačních ran
  • k úpravě čerstvých i starších jizev - více informací na "Jizvy a strie"
  • výrazné uplatnění při léčbě onemocnění vlasové pokožky, jelikož stimuluje růst vlasů

Dále přispívá k celkovému zlepšení stavu pleti, její regeneraci a hydrataci, vyhlazení a větší pružnosti. Lze ho použít i k tišení a zmírnění bolesti kloubů, zad, otoků apod.

Léčba biostimulačním laserem Maestro

Nesmírnou výhodou laseru Maestro je schopnost ošetřit i větší plochu pokožky - např. celý obličej či krk. Navíc je tato terapie naprosto bezpečná a bezbolestná. Po zákroku nevyžaduje žádná větší omezení. Délka ošetření pomocí biostimulačního laseru se pohybuje dle individuální potřeby okolo 30 minut.

Léčba akné biostimulačním laserem

Biostimulační laser se využívá také ke komplexní léčbě akné. Díky protizánětlivému účinku tohoto laseru je urychleno hojení pupínků. Opakované působení navíc zvyšuje celkovou obranyschopnost kůže. A v neposlední řadě má příznivý efekt při tvorbě jizev.

Léčba akné pomocí biostimulačního laseru je velmi úspěšná. Pleť ve většině případech reaguje rychle a s viditelnými výsledky již po několika aplikacích.

Hydratace a regenerace pleti

Výborné výsledky má tato biostimulační procedura i v kombinaci s použitím laserové gelové masky. Vhodná je série jednotlivých ošetření dle doporučení odborného lékaře.

Účinná léčba oparů? Zkuste to laserem

Věděli jste, že v Esthé léčíme i opary? Používáme k tomu biostimulační laser, který má příznivý vliv na fungování buněk. Pokud vás tedy trápí časté opary, obraťte se na nás.

Laserová gelová maska aneb okamžitá hydratace

Už jste zkoušeli laserovou gelovou masku? Právě před létem je ideálním prostředkem k regeneraci a hydrataci pleti. Pleť se tím zrelaxuje, a tak je lépe připravená na první sluneční paprsky. Dopřejte si ji i vy!

Používané metody

Maestro MDTL

Terapeutický biostimulační laser Maestro

více…

Photo

Ceník

Biostimulace pokožky Cena
vstupní vyšetření (platí se pouze při první návštěvě) 500 Kč
1 sezení (dle rozsahu) 300 Kč
předplatné 6 sezení (dle rozsahu) 1 600 Kč
Laserová hydratační a regenerační gelová maska
obličej nebo dekolt (30 min) 490 Kč
obličej, krk a dekolt (30 min) 790 Kč

mám zájem o službu

Telefon: +420 224 423 151
E-mail: laser@esthe-laser.cz