Říká se, že obličej je zrcadlo duše. Občas se do našeho výrazu v obličeji promítnou životní období, která lze těžko smazat. To ale neznamená, že je to nemožné. 

Povislé koutky, kontury kolem očí, vrásky mezi obočím, a další jemné linie, které tvoří celek našeho výrazu v obličeji často nekorespondují s představou, jak bychom rádi vypadali.  

Pokud se chcete vyhnout plastické invazivní chirurgii, nabízíme jiná, jemnější řešení, která hrají ve prospěch každého, kdo touží vypadat svěže, mladistvě, odpočatě a bez vrásek. 

Vrásky mezi obočím 

 

Každý se občas zamračí. Ať už je to do sluníčka, nebo protože nás někdo naštval. Tyto mimické svaly jsou ale jedny z mála, které není radno cvičit pravidelně. Vznikem opakujícího se stahu svalů mezi obočím se kůže svrašťuje a držíme-li si zamračení ve tváři trvale, dřív nebo později se tento výraz stane naším vlastním, a to i když budeme mít zrovna dobrou náladu. 

Botulotoxin  

Látka, kterou jemnými vpichy aplikujeme do postiženého místa. Botulotoxin zabrání svalům stahovat se do nepožadovaného výrazu a díky odbourání tohoto „zlozvyku“ vrásky vymizí. A současně s nimi zmizí i nedostupný výraz v obličeji.  

Povislá pleť

 

V tomto případě obvykle nehraje roli mimika jako taková. Ale jednoduše fyziologické procesy. Věkem pleť přestává produkovat kolagen a v důsledku toho pleť povadá. Gravitaci navíc také neporučíme.  

Mezonitě 

Speciální technika, díky níž do podkoží aplikujeme tenkou jehlou nitky. Ve středních vrstvách kůže tak vznikne síť, která vytvoří podporu pro tkáň. Následně dochází k regeneraci buněk, zvýšení novotvorby kolagenu a zlepšení prokrvení ošetřené oblasti. Během půl roku až roku se mezonitě vstřebají, rozloží a pokožka je absorbuje. V ošetřeném místě povzbudí novotvorbu kolagenu. Také po sobě zanechají kolagenovou kostru, která pleť zpevní a vypne. 

Pigmentové skvrny  

 

Ať už trpíte pigmentovými skvrnami kdekoli po těle, je to nepříjemné. V obličeji ale dvojnásob. Vzhled ve tváři se zdá zašedlý s nejasnými konturami. 

Odstranění pigmentových skvrn laserem 

Princip je velice jednoduchý. Pro odstranění používáme alexandritový laser. Ten svými paprsky zacílí pigmentovou skvrnu, aniž by poškodil kůži okolo. Pigment se tím rozstřelí na malinkaté částečky. Ty se vstřebají do krve a bílé krvinky je odplaví z těla ven, nebo se vyplaví na povrch kůže, kde vytvoří stroupek. 

Ať už se rozhodujete upravit jakékoli aspekty ve tváři, dbejte na doporučení lékaře a odborníka. Náš tým v  Esthé Laser Clinic se o Vás postará s maximální péčí a profesionalitou. Obraťte se na nás a objednejte se třeba na konzultaci, kde zjistíte, jaké jsou možnosti a co je nejvhodnější právě pro Vás.