Jak probíhá laserová epilace a kdy je vhodným řešením?

Laserová epilace je vhodná k odstranění chloupků kdekoliv na těle. Trápení s nadměrným ochlupením pomůže vyřešit ženám i mužům. Jde navíc o trvalé řešení, jelikož laser zničí chloupek i s kořínkem. Čas, který na klinice strávíte, záleží na velikosti ošetřované lokality a na množství ochlupení. Zatímco epilace horního rtu trvá 5 minut, epilace třísel pak necelou hodinku. Epilace je v Esthé Laser Clinic prováděna vysokovýkonným laserem CANDELA GentleLase, jež disponuje dynamickým chlazením, díky kterému je ošetření bolestivé pouze minimálně.

 

Jak postupovat po laserové epilaci?

Epilovaná oblast může být po zákroku několik dní lehce zarudlá a čerstvě ošetřené místo je nutné chránit před mechanickým podrážděním. Zároveň by měla být pokožka chráněna před slunečním zářením jak po zákroku, tak i po odeznění začervenání. Další způsoby, jak se o pleť starat, vám budou individuálně sděleny při ošetření.

Esthé Laser Clinic - Laser

Kdy očekávat výsledky?

Výsledky laserové epilace se dostavují postupně. Po prvním ošetření tak pravděpodobně žádné rozdíly neuvidíte – zákrok je proto potřeba opakovat zhruba 6–8 ×. Po této době se kořínek dostatečně oslabí a chloupky přestanou růst úplně.

 

Chcete se objednat na laserovou epilaci? Kontaktujte nás, těšíme se na vaši návštěvu. 
Vaše Esthé Laser Clinic

Zarezervovat termín zákroku

Byl pro vás tento článek přínosný?

Další články

Fotografie ke článku Účinkují krémy s kyselinou hyaluronovou?  – Esthé Laser Clinic

Účinkují krémy s kyselinou hyaluronovou?

Každý zná nejslavnější kyselinu kosmetického průmyslu. Její název kouká z každého krému, gelu a omlazujícího séra. Dokáže jako jedna ze složek kosmetického přípravku omladit vaši pokožku a dlouhodobě zlepšit její stav?

Fotografie ke článku Jak si vybrat vhodný opalovací krém? – Esthé Laser Clinic

Jak si vybrat vhodný opalovací krém?

SPF faktor, minerální nebo chemická ochrana, testování na zvířatech… Jistě existuje řada parametrů, podle kterých se při výběru opalovacího krému rozhodujete. Berete ale v potaz také jedno z nejdůležitějších kritérií – kompatibilitu s vaším typem pleti?

Fotografie ke článku Hemoroidy vs. kožní řasy – kdy jde o problém? – Esthé Laser Clinic

Hemoroidy vs. kožní řasy – kdy jde o problém?

Dva odlišné projevy v oblasti konečníku, se kterými se setkáváme nejčastěji. Ne každý výčnělek je totiž hemoroid a ne každý hemoroid potřebuje ošetřit nebo odstranit. Jak se liší hemoroid a kožní řasa, kdy je potřeba je léčit či odstraňovat a kdy je naopak lepší nechat je být?

Recepce kliniky Esthé Laser Clinic

Svěřte se do péče Esthé Laser Clinic

Jsme jedni ze zakladatelů laserové estetické dermatologie v České republice. Přes 20 let se specializujeme na zákroky v oblasti laserové a estetické dermatologie a cévní chirurgie.

Soustředíme se především na neinvazivní řešení dermatologických a estetických problémů. Naše lékaři jsou zkušení profesionálové a klinika je vybavena špičkovou technologií.