etwo/eMatrix

Nový systém pro omlazení pokožky vede k dlouhodobému vyhlazení vrásek a zlepšení kontur obličeje, vyhlazení jizviček po akné, pooperačních jizev, k redukci hyperpigmentací a rozšířených pórů, výrazně ovlivňuje světlé strie.

Nový systém pro omlazení pokožky eTwo největšího světového výrobce systémů pro estetickou medicínu Syneron-Candela unikátně kombinuje metody Sublime™ a Sublative™.

Sublime™ využívá elosTM kombinaci bezpečné a účinné intenzity infračerveného světla a bipolární radiofrekvence k hloubkové remodelaci kůže stimulací a zkrácením ochablých kolagenových vláken bez narušení pokožky.

Sublative™ je frakční technologie s maximálním léčebným efektem v podkoží a minimálním poškozením povrchu kůže vytváří teplo radiofrekvenčním proudem vpraveným do kůže dotykem matice bipolárních mikroelektrod. Dochází k obnově tvorby kolagenu a elastinu, stažení pórů a následné redukci jemných vrásek a projasnění povrchu pokožky.

Jaký typ ošetření je pro mě nejvhodnější?

Ošetření koncovkou Sublime™ je určeno k okamžitému a dlouhodobému vyhlazení vrásek a zlepšení kontur obličeje.

Ošetření koncovkou Sublative™ je velmi účinné k vyhlazení jemných a středně hlubokých vrásek, jizviček po akné, pooperačních jizev, k redukci hyperpigmentací a rozšířených pórů, výrazně ovlivňuje světlé strie, lze ošetřovat i strie na prsou.

Je pro mě eMatrix vhodný?

Léčba je bezpečná, účinná a vhodná i pro tmavší fototypy nebo opálenou kůži, kde nelze použít laserovou terapii. Léčbu je možno provádět celoročně. Zpravidla jsou potřebná tři ošetření v intervalu čtyř až šesti týdnů.

Jaká je péče o pokožku po zákroku?

Sublime™ ošetření má okamžitě viditelný výsledek, nedochází k poškození povrchu pokožky, klienta zákrok nijak neomezí. Po ošetření se nanese na ošetřovanou plochu zklidňující krém.

Sublative™ ošetření vyvolá zarudnutí a mírný otok kůže. Při nastavení vysokých parametrů vzniknou po zákroku na pokožce jemné stroupky, které se během dvou až tří dnů odloučí. Po ošetření se nanese na ošetřovanou plochu zklidňující krém. Druhý den je možné se vrátit k normálním aktivitám. Již 12 hodin po ošetření mohou být použity hydratační pletové prostředky a make-up. Nejméně měsíc po zákroku je nutno chránit ošetřené oblasti sluneční clonou s faktorem minimálně 30.

Jaký výsledek mohu očekávat?

Bezprostřední přechodné zlepšení je vidět po každém zákroku – pokožka se projasní a dochází k redukci vrásek a nerovností pleti. Nejlepší dlouhodobý efekt je patrný za dva až čtyři měsíce po skončení léčby, kdy se projeví efekt nově vytvořeného kolagenu.

 

Jak využít voucher Esthé Laser Clinic?

Nadělil vám Ježíšek voucher na naši kliniku? Skvělé! Pokud jste si ještě nevybrali, nač voucher využijete, bude se vám hodit článek.

Které lasery v Esthé Laser Clinic používáme?

Lasery dokáží učiněné zázraky. Avšak každý z nich má jiné použití. Které jsou naše oblíbené a nejpoužívanější?

Co je eMatrix laser a k čemu se využívá?

Vysoce účinný laser, který má několik výhod a využití.

Používané metody

eMatrix Syneron/Candela

Sublativní - frakční radiofrekvence eMatrix Syneron/Candela

více…

Photo

Ceník

eMatrix Cena 1 ošetření Předplatné 3 ošetření
obličej 8 500 Kč 22 000Kč
periorál  4 500 Kč 11 000 Kč
oční okolí 3 500 Kč 9 000 Kč
horní ret 2 000 Kč 5 000 Kč
dekolt 9 000 Kč 23 000 Kč
hřbety rukou 6 000 Kč 16 000 Kč


vstupní vyšetření 500 Kč (platí se pouze při první návštěvě)