Rejuvenace laserem V-Beam, Candela, USA

Rejuvenace v širším smyslu zahrnuje všechny metody vedoucí k omlazení pleti. V užším smyslu se jedná o ošetření vysokovýkonnými lasery. Existují různé druhy laserů - cévní, diodový, CO2, IPL nebo erbiový laser. Hlavní princip všech druhů laserů spočívá v rychlejším odbourávání starého kolagenního vaziva v kůži a jeho nahrazení novým kolagenovým vazivem. Kůže se tak zpevňuje a stává se elastičtější a tím i hladší s méně výraznými vráskami a póry.

jak na Omlazení pleti

Nejviditelnější známky stárnutí se projevují hlavně na kůži obličeje, krku, dekoltu a rukou. Strategii, jak stárnutí omezit a přibrzdit, nazýváme antiaging. Jejím hlavním cílem je dosáhnout větší elasticity, hladkosti, pružnosti, pevnosti a hydratace pleti. Tím dochází také k vyhlazení vrásek. Současně je naší snahou omezit druhotné projevy stárnutí jako je suchost, šupinatění, jemné cévní ectasie a rozšířené póry.

Pro jemnější pleť se sklonem k drobným cévkám se nejlépe hodí vaskulární cévní laser, tedy náš V-Beam. Pro ošetření pleti mastnější nebo hrubší se doporučuje spíše diodový laser.

Rejuvenace laserem V-Beam, Candela, USA

Princip této moderní omlazovací metody spočívá v prohřátí kolagenních a elastických vláken v podkoží pomocí laserového paprsku. Pleť obličeje se následně vypne a zlepší se také její textura. Rejuvenace pomocí laseru V-Beam je metoda vhodná především pro drobné vrásky.

Samotné ošetření trvá přibližně půl hodiny. Laser je vybaven dynamickým chlazením, takže po ošetření nedochází k viditelné reakci na pleti obličeje. U některých pacientů může dojít k mírnému zarudnutí nebo lehkému otoku obličeje, který během několika hodin vymizí. 

  • Zákrok nevyžaduje žádnou anestezii
  • Je třeba několikrát opakovat
  • Opakování zákroku se provádí jednou za měsíc nebo po 6 týdnech
  • Počet opakování je 3–4krát

Po této kůře nastává výrazné oživení a vypnutí pleti, která působí svěžím dojmem. V-Beam laser je také velmi účinný při odstranění rozšířených žilek.

Omezení po ošetření V-Beam

Jediným následným omezením je nutná ochrana před sluncem po dobu několika dní. Nejvhodnější doba, kdy podstoupit předchozí laserová ošetření je od podzimu do jara. V letních měsících není rejuvenace vhodná.

 

ceník

Rejuvenace laserem V-Beam Cena
celý obličej nebo dekolt  4 200 Kč
předplatné na sérii 3 sezení 11 700 Kč
předplatné na sérii 4 sezení 14 800 Kč
celý obličej i dekolt 6 200 Kč
předplatné na sérii 3 sezení 17 600 Kč
předplatné na sérii 4 sezení 22 000 Kč
celý obličej i krk 5 000 Kč
předplatné na sérii 3 sezení 13 800 Kč
předplatné na sérii 4 sezení 17 600 Kč
obličej + dekolt + krk 7 400 Kč
předplatné na sérii 3 sezení 20 300 Kč
předplatné na sérii 4 sezení 25 800 Kč
samostatně krk 2 700 Kč
předplatné na sérii 3 sezení 6 600 Kč
předplatné na sérii 4 sezení 8 800 Kč