Odstranění tetování

Chcete-li se zbavit nechtěného tetování, jsme schopni vám pomoci.

Pomocí alexandritového laseru je to možné. Laser tetovací barvivo rozmělní na malé částečky, které se vstřebají a část z nich se vyplaví na povrch v podobě stroupku. Na odstranění tetování je rozhodně potřeba více než jedno sezení.

Princip laserového odstranění

Paprsek alexandritového laseru dokáže barvivo rozmělnit na velmi drobné částečky, které je pak lymfatický systém schopen vyloučit. Po ošetření se na povrchu kůže obvykle objeví stroupky a pigment se částečně odloučí i skrze ně.

Průběh ošetření

Před zákrokem nanášíme znecitlivující gel na 30 minut, zákrok je tak pro vás o mnoho komfortnější. Menší tetování odstraňujeme v jednom sezení. Pokud je plocha větší, ošetřujeme ji po částech v zhruba 2týdenních intervalech.

Po zákroku je ošetřovaná oblast překryta speciálním gelovým krytím. Hojení trvá 7-14 dnů. Dokud není oblast kompletně zhojená, nenavštěvujte bazén nebo saunu. Není vhodné ani zpocení se při sportu. O domácí péči vás poučí ošetřující lékař. Zákrok neprovádíme, pokud je kůže opálená. Stejně tak po zákroku chraňte ošetřenou oblast před slunečním zářením.

Opakování zákroku

Ošetření je nutné opakovat. Počet opakování je obtížné předem stanovit, obvykle se uvádí 4–6x. Stejnou oblast ošetřujeme v intervalu cca 6-8 týdnů.

Výsledek

K dosažení požadovaného výsledku odstranění tetování je zapotřebí trpělivosti. Výsledek závisí na mnoha faktorech, např. zda se jedná o amatérské nebo profesionální tetování, na barvě (nejlépe jde odstranit černé nebo modré tetování a lépe jde odstranit linka než větší barevná plocha). Obtížně se odstraňuje žluté anebo bílé tetování. U nás na klinice neodstraňujeme červené tetování. Vliv má také složení tetovací barvy.  

Pokud chcete odstranit tetování, doporučujeme konzultaci se zkušeným lékařem.

 

 

 

 

 

Zaujalo vás odstranění tetování, neváhejte nás kontaktovat nebo se poradit s naším odborníkem. Rádi vám pomůžeme, abyste se zbavili nevhodného tetování jednou provždy.

 

Která ošetření je vhodné podstoupit na začátku roku?

Některá z ošetření vyžadují určitý počet opakování či čas, než se efekt dostaví. Proto je podstatné začít ve správnou chvíli. Která to jsou?

Které procedury podstoupit v zimním období?

Začátek zimy je ideální čas pro všechny procedury, ve kterých hraje hlavní roli laser.

Téměř polovina tetovaných lituje svého rozhodnutí

Za 20 let staré tetování se mnoho lidí dnes stydí, brzdí je v kariéře, nebo v lásce. Díky nemodernějším technologiím dnes už naštěstí dokážeme tetování odstranit.

Používané metody

Alex TriVantage Candela

Alex TriVantage je alexandritový laser navržený pro odstraňování tetování a pigmentových skvrn.

více…

Photo

 

Alexandritový laser, Candela, USA Cena
U dlouhodobě náročných a rozsáhlých zákroků je nabídnuta cena k dohodě.
vstupní vyšetření (platí se pouze při první návštěvě) 500 Kč
testovací zákrok 500 Kč
Tetování Cena
malý zákrok 2 500 Kč
střední zákrok 3 500 Kč
velký zákrok 4 500 - 5 600 Kč

mám zájem o službu

Telefon: +420 224 423 151
E-mail: recepce@esthe-laser.cz