Odstranění tetování

Rádi byste se zbavili nechtěného tetování? Pomocí alexandritového laseru je to možné. Laser tetovací barvivo rozmělní na malé částečky, které se vstřebají a část z nich se vyplaví na povrch v podobě stroupku. Na odstranění tetování je rozhodně potřeba více než jedno sezení.

Průběh odstranění tetování laserem

  • Ošetřované místo vám znecitlivíme anestetickým krémem, bolest tedy neucítíte. Zákrok je spíš podobný menšímu štípnutí.
  • Laser svými přesně cílenými paprsky rozstřelí tetovací barvivo na mikroskopické částečky. Ty se vstřebají lymfatickou cestou, kde je odplaví bílé krvinky. Část z nich se vyloučí na povrch kůže v podobě stroupku
  • Stroupek maximálně do dvou až třech týdnů zmizí
  • Po zákroku se vyhýbejte přímému slunečnímu záření alespoň po dobu tří měsíců (lékař řekne, kdy je možné se již slunit)


Bolestivost ošetření

Laserový impulz lidé vnímají jako drobné štípnutí. Menší tetování většinou ošetřujeme bez znecitlivění, pokud je tetování rozsáhlé nebo v choulostivější oblasti, použijeme znecitlivující krém.

Potřebný počet opakování

Kolik ošetření laserem bude k odstranění tetování třeba, bohužel nedokážeme říci předem. Barvy tetováže jsou ve vícero vrstvách podkoží a laser je neumí zacílit a rozbít ve všech vrstvách najednou. Abychom tetování odstranili kompletně, musíme ošetření opakovat. Mezi jednotlivými ošetřeními musí být čtyři až šest týdnů pauza.

Po kolika ošetřeních bude tetování odstraněno, závisí na:

  • velikosti a umístění tetování
  • na barvě a složení inkoustu, různé barvy absorbují různé vlnové délky světla, poměrně snadno jde odstranit černá, šedá a tmavě modrá, mnohem těžší je odstranění červené, žluté nebo zelené barvy
  • na fungování imunitního systému

Profesionální tetování bývají obtížněji odstranitelná než tetování amatérská, profesionální tatéři totiž používají kvalitní inkoust a aplikují jej do hlubších vrstev kůže. K odstranění běžného amatérského tetování někdy stačí jen méně ošetření, k odstranění profesionálního tetování většinou minimálně čtyři až šest ošetření.

Hojení a rekonvalescence

Kůže se po laserovém odstranění tetování hojí 7–14 dní, běžný je mírný otok a stroupky. Během fáze hojení nechoďte do bazénu a do sauny, do rány by se mohla dostat infekce. Aspoň po dobu tří měsíců důsledně chraňte odstraňované tetování před sluncem. Nejvhodnější je se poradit s ošetřujícím lékařem, kdy je již vhodné se slunit.

Chcete se dozvědět více o tom jak odstranit tetování?

 

 

 

Zaujalo vás odstranění tetování, neváhejte nás kontaktovat nebo se poradit s naším odborníkem. Rádi vám pomůžeme, abyste se zbavili nevhodného tetování jednou provždy.

 

Estetická medicína není jen pro ženy

Stigma, že estetické služby patří jen do ženského světa pomalu upadá. Naštěstí! Které služby využívají pánové nejčastěji?

Které procedury podstoupit v zimním období?

Začátek zimy je ideální čas pro všechny procedury, ve kterých hraje hlavní roli laser.

Téměř polovina tetovaných lituje svého rozhodnutí

Za 20 let staré tetování se mnoho lidí dnes stydí, brzdí je v kariéře, nebo v lásce. Díky nemodernějším technologiím dnes už naštěstí dokážeme tetování odstranit.

Odstranění tetování – mýty a fámy

Kolem odstranění tetování kolují různé mýty. Lze tetování odstranit anebo nelze? Mohu nechat odstranit i barevná tetování? Bolí to? Vše se dozvíte v tomto článku.

Které zákroky podstoupit ještě před létem?

Přemýšlíte nad laserovým estetickým zákrokem? Přinášíme vám seznam ošetření, které pohodlně stihnete podstoupit ještě před začátkem léta.

Nic netrvá věčně. Ani tetování ne.

Dřív se to zdálo jako dobrý nápad. Vypadalo to pěkně, měli jste pocit, že vás vystihuje. Šli jste do toho s rizikem, že je to natrvalo, ale poslední dobou se vám přestalo líbit? Řeč je o tetování. Dobrou zprávou ale je, že v Esthé máme bohaté zkušenosti s jeho odstraňováním. Prozradíme vám naše tajemství.

Tetování vás omrzelo? Máme řešení!

Věděli jste, že odstranění tetování je bezbolestné, finančně dostupné a že zimní období je pro zákrok ideální?

Alexandritový laser nově v Esthé

Alexandritový laser je novou posilou našeho týmu. Jeden ze tří unikátních exemplářů pro odstranění tetování a pigmentových skvrn nyní naleznete v Esthé Laser Clinic. Odstranění tetování nebylo nikdy jednodušší!

Co byste měli vědět, než si pořídíte tetování

Pokud se právě rozhodujete, zda si pořídit tetování, nebo už rozhodnutí jste, měli byste mít na paměti několik věcí. Tetování je přece jenom zásah do těla, a můžou ho tak provádět určité komplikace.

Cena odstranění tetování

Pokud jste již začali uvažovat o odstranění tetování, jeden z faktorů, který vás bude zajímat, je určitě cena. I přestože se o levnou záležitost nejedná, vyplatí se zvolit kvalitní péči na kvalitní klinice a svěřit se do rukou profesionálů.

Laserové odstranění tetování – klady a zápory

Laserové odstranění tetování platí za jednu z nejúčinnějších metod. Má spoustu kladů, ale také má své zápory. Jaké, to se dozvíte v článku.

Proč si nechat odstranit tetování v Esthé?

Nejen že jsme klinika s dlouholetou tradicí v Praze, máme také profesionální tým lékařů, kteří s pomocí Alexandritového laseru bezbolestně odstraní vaše tetování jednou pro vždy.

Jak odstranit tetování?

Špatné rozhodnutí v minulosti nebo nešikovný tatér? Přečtěte si, jak lze provést odstranění tetování v Praze.

Odstranění tetování? V Esthé žádný problém!

Nechali jste si v minulosti udělat tetování a už se vám nelíbí? V Esthé vám s tím pomůžeme! Díky alexandritovému laseru dokáží naši odborníci nežádoucí tetování odstranit účinně a téměř bezbolestně.

Používané metody

Alex TriVantage Candela

Alex TriVantage je alexandritový laser navržený pro odstraňování tetování a pigmentových skvrn.

více…

Photo

 

Alexandritový laser, Candela, USA Cena
U dlouhodobě náročných a rozsáhlých zákroků je nabídnuta cena k dohodě.
vstupní vyšetření (platí se pouze při první návštěvě) 500 Kč
marginální / testovací zákrok 500 Kč
Tetování Cena
malý zákrok 2 500 Kč
střední zákrok 3 500 Kč
velký zákrok 4 500 - 5 600 Kč

mám zájem o službu

Telefon: +420 224 423 151
E-mail: recepce@esthe-laser.cz