MUDr. Hana Raková, MBA

ředitelka Esthé laser clinickorektivní dermatoložka

MUDr. Hana Raková, MBA

Absolvovala Fakultu všeobecného lékařství v Praze v roce 1986. Pracovala 7 let na ORL klinice Fakultní nemocnice Královské Vinohrady. První atestaci v oboru ORL složila v roce 1990, druhou pak v roce 1993. Ve své klinické praxi se zabývala problematikou estetické medicíny, spolupracovala s odborníky z oblasti plastické chirurgie a byla členem operačního týmu plastických chirurgů.

Atestaci z korektivní dermatologie složila v roce 1994. Od roku 1998 se zabývá problematikou laserové terapie v estetické medicíně, absolvovala řadu odborných dlouhodobých i krátkodobých stáží v zahraničí. Je autorem nebo spoluautorem více než 30 odborných publikací, je členkou Společnosti pro využití laserů v medicíně JEP, členkou American Academy of Aesthetic Medicine a European Laser Association.

Od r. 1998 byla spolumajitelkou a ředitelkou kliniky Esthé a vedoucí lékařkou laserového centra kliniky. Od r. 2008 stojí v čele Esthé - Kliniky estetické medicíny, a.s. a pracuje jako specialista na laserovou a estetickou medicínu a korektivní dermatologii.

Je držitelkou certifikátů pro práci s lasery, aplikaci kožních implantátů a botulotoxinu.

Absolvovala obor management na Open University a Prague International Business School v Praze, kde získala titul MBA.

V roce 2010 se stala finalistkou prestižního ocenění "MANAGER ROKU" a v roce 2012 pak "PODNIKATEL ROKU České Republiky".


Ordinační hodiny

Úterý: 13 - 15 hod.
Středa: 10 – 15 hod.