Jedna z nejoblíbenějších a nejúčinnějších procedur, rejuvenace pleti, dokáže viditelně minimalizovat známky stárnutí během několika týdnů. Pojďme si o ní říci více.

Co je to rejuvenace?

Rejuvenace je velice šetrné a efektivní ošetření pleti, které provádíme několika druhy laserů. Mezi vaskulárním, diodovým, či frakčním laserem se rozhodneme pro ten, který bude ideální právě pro váš typ pleti. Díky němu se můžete zbavit právě těch znaků, které doprovázejí stárnutí pleti. Zákrok trvá jen dvacet minut. Během několika týdnů poté na sobě můžete pozorovat viditelné výsledky ošetření. Rejuvenace se většinou podstupuje jednou do roka. U cévního laseru se ale absolvují 3-4 sezení v rozestupu 3-4 týdnů, frakční laser se většinou dělá jednorázově.


Před zákrokem

 


Po zákroku

S čím vším rejuvenace pomůže?

Rejuvenace dokáže zlepšit hydrataci pleti, dodat kůži elasticitu a zbavit ji vrásek či rozšířených pórů.

Ani jizvy po akné, viditelné rozšířené cévky a celkově stárnoucí pleť se vás již nemusí týkat. Rejuvenace vás šetrně zbaví nerovností a vylepší povrchovou texturu pleti.

 

Rekonvalescence

Rejuvenace laserem je oblíbenou metodou omlazení pleti nejen pro svou časovou nenáročnost a spolehlivě viditelné výsledky. Provedení procedury cévním laserem nijak nenaruší váš běžný režim, ale je vhodné vyhýbat se po nezbytně dlouhou dobu slunečnímu záření a používat krém s vysokým SPF.

V případě frakčního CO2 laseru se pleť může několik dní olupovat, být oteklá a zarudlá a je nutná důsledná ochrana před sluncem i několik týdnů až měsíců po zákroku, proto se zákrok doporučuje podstupovat od pozdního podzimu do začátku jara.

S následnou péčí vám individuálně poradí ošetřující lékař ihned po zákroku.

 

Pokud chcete mít i vy pleť rozjasněnou, hladkou a vypnutou, neváhejte se objednat na laserové ošetření, které váš obličej vrátí o pár let zpátky.

Těšíme se na vaši návštěvu.
Vaše Esthé Laser Clinic