Tetování odstraňujeme mužům i ženám, nejčastěji ve věku od 25 do 40 let. Viditelné tetování některým našim klientům přitížilo při budování kariéry. Někteří se obávají toho, jak budou vypadat, až zestárnou. Důvodem k odstranění tetování bývá i rozchod s partnerem.

Na Esthé Laser Clinic odstraňujeme tetování nejmodernějším a nejúčinnějším alexandritovým laserem. Laserový impulz naši klienti vnímají podobně  jako štípnutí gumičkou. K odstranění amatérského tetování stačí méně ošetření. K odstranění profesionálního tetování bývá třeba 5 a více ošetření.

 

Pokud chcete nepovedené tetování překrýt jiným tetováním, je také lepší zajít si před tím alespoň jednou nebo dvakrát na laser. Tetování trochu vybledne a dá se mnohem lépe překrýt.

Pigmenty tetováže se nachází v několika vrstvách pod sebou, laser je rozbíjí postupně. Laser přesně cílenými paprsky rozstřelí tetovací barvivo na mikroskopické částečky, které jsou odplaveny lymfatickým systémem nebo se vyloučí na povrch kůže v podobě stroupku. Stroupek maximálně do dvou až třech týdnů zmizí. Mezi jednotlivými sezeními musíme dodržet pauzu 6 týdnů.