kožní onemocnění

Kožní onemocnění neboli dermatózy jako akné, opary, ekzémy, kožní výrůstky a další značně znepříjemňují život. Nemusíte se jimi ale nechat trýznit, na naší klinice vás kožních obtíží zbavíme pomocí laserové techniky, která přispívá k řešení probému s vysokou účinností.

Kožní onemocnění, která léčíme laserem

Laserem ošetřujeme chronická zánětlivá kožní onemocnění, která jsou klasickými léčebnými metodami obtížně zvládnutelná. Na klinice Esthé používáme několik laserových technik, kterými kožní problémy z velké části odstraníme nebo zcela vyléčíme.

Používáme tyto lasery

  • biostimulační laser Maestro
  • cévní laser V-Beam
  • diodový laser Smoothbeam
  • a další

Léčba akné (acne vulgaris)
Akné je úporné zánětlivé kožní onemocnění obličeje a hrudníku, mnoho lidí trápí akné na zádech. Postihuje převážně mladé, ale s akné v dospělosti se také setkáváme často. Léčba je dlouhodobá, komplikovaná, musí být komplexní. Výborných výsledků dosahujeme sérií ošetření diodovým Smoothbeam laserem.

Rosacea (růžovka)
Rosacea je úporná postupující kožní nemoc. Objevuje se zejména na obličeji a je způsobena rozšiřováním cévek na tvářích a na nose společně se zánětlivým zbytněním mazových žlázek. Ideální léčba růžovky je opakované ošetření cévním a diodovým laserem. Léčbu laserem kombinujeme s lokálním ošetřením rosacei a dosahujeme jejího výrazného zlepšení.

Periorální dermatitis
Toto onemocnění kůže je podmíněno mnoha faktory, nejčastěji se uvádí nadměrné používání kosmetických přípravků nebo kortikoidů. Periorální dermatitida se objevuje na obličeji a je podobná růžovce. Léčba periorální dermatitidy je zdlouhavá, zatěžující a vzhledem k vyšší citlivosti postižené pleti obtížná. Vedle lokální a celkové léčby dosahujeme dobrých výsledků serií ošetření biostimulačním laserem.

 

Recidivující herpes
Opary na rtech a kolem úst jsou nepříjemné a bolestivé virové onemocnění, objevuje se opakovaně, spouštěčem bývá stres, oslabená imunita, hormonální výkyvy. Léčbu, hojení oparu umíme výrazně urychlit serií ošetření biostimulačním laserem.

Atopický exzém, dermatitidy
Atopický ekzém i dermatitidy jiného původu ošetřujeme biostimulačním laserem, protože má výrazné protizánětlivé účinky a urychluje regeneraci pokožky. Během zhoršení onemocnění provádíme sérii ošetření bličeje nebo jiných postižených míst biostimulačním laserem.

Rozšířené cévky
Krémy na na rozšířené žilky nefungují. Na klinice Esthé cévní změny na obličeji, drobné angiomy a plošné projevy tzv. „ohně„ rychle a efektivně odstraňujeme vysokovýkonným cévním laserem.

Fibromy (kožní výrůstky)
Fibrom je nezhoubný kožní útvar. Šetrné a bezbolestné odstranění fibromů provádíme laserem, kterým odstraňujeme také pigmentové skvrny a bradavice. Pigmentové projevy na kůži a bradavice se ale před odstraněním laserovou technikou musí vyšetřit digitálním dermatoskopem.

 

Virové bradavice
Rychlé a účinné je odstranění virových bradavic cévním laserem. Se skvělým efektem ho používáme i u dětí. Bezbolestnost odstranění bradavic laserem zajišťuje dynamické chlazení, ošetřovanou lokalitu chladí automaticky speciální sprej.

 
 

Léčba světlem je neinvazivní ale účinná

Biostimulační laser vyzařuje specifické světlo, které má příznivý vliv na fungování buněk. Světelná energie zvyšuje propustnost buněčných membrán, čímž se buňky lépe vyživují a tím také regenerují.

Zajímavosti o kůži

Kůže odvede pro tělo víc práce, než si umíte představit.

Léčba rosacei neboli růžovky

Velmi nepříjemné kožní onemocnění, které postihuje především ženy. Pomůžeme vám problém vyřešit.

Léčba atopického ekzému laserem

Na Esthe Laser Clinic se věnujeme nejen estetickým procedurám, běžně léčíme pacienty postižené atopickým ekzémem, rosaceou nebo akné.

Herpesviry - nevítaní hosté v našem těle

Trápí vás opakované opary způsobené přítomností herpesvirů ve vašem těle? Nejste jediní, tento problém trápí tisíce lidí. Pomůžeme vám se těchto nepříjemností zbavit.

Máte znaménko krásy, nebo znaménko zdravotního problému?

Kontrolujete si pravidelně svá mateřská znaménka a pihy? Především během letního období je na místě věnovat se jim více, než obvykle. Sluníčko si nimi dokáže pěkně pohrát.

Vyšetření znamének zdarma

I v letošním roce jsme se rozhodli zapojit do "EVROPSKÝ DEN MELANOMU" pod záštitou European Academy of Dermatology And Venereology. Melanoma day je v Evropě dnem, který je od roku 2000 věnován prevenci nejzhoubnějšího kožního nádoru - melanomu.

Používané metody

Vbeam Candela

VBeam je pulzní barvivový laser používaný na ošetření většiny nedokonalostí pleti.

více…

Photo

Smoothbeam Candela

Smoothbeam Candela je diodový laser určený pro léčbu akné.

více…

Photo

Maestro MDTL

Terapeutický biostimulační laser Maestro

více…

Photo

 

 

mám zájem o službu

Telefon: +420 224 423 151
E-mail: laser@esthe-laser.cz